Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha egy lánynak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy lánynak a fájdalom okoz élvezetet?

Figyelt kérdés
Ez egy elég hosszú sztori, de az a lényege, hogy van egy lány barátom, ilyen sulis barát de már régóta elég jóban vagyunk, sokmindent megbeszélünk egymással, nagyon szép lány, de valahogy mindig is olyan furának tartottam, olyan visszahúzódó csendes, nem egy nagy közösségi ember, nem is nagyon van úgy hobbija, max az olvasás, meg a tetkókat meg a piercingeket szereti, de amúgy nagyon jó fej, aztán múltkor együtt iszogattunk és elmondta, hogy örülne neki, ha ez több lenne mint barátság, amivel nem lenne probléma, csak aztán ahogy ilyen nyíltan beszélgettünk még, bevallotta, hogy ő ilyen szubmisszív és a fájdalom okoz neki élvezetet, szeret magának fájdalmat okozni, de az az igazi élvezet, ha más okozza neki elmondása szerint, aztán igazából ezt a dolgot nem igazán tudom úgy hová tenni magamban, hogy erről le lehet-e szokni vagy miért lehet ez neki, valami lelki oka lehet-e ennek, vagy szimplán van ilyen? Amikor erről kérdezgettem, csak annyit mondott, hogy ez így jó neki, szerinte ez egy fétis, persze gondolom nem igazán beszél erről senkinek. Annyi, hogy hallottam már ilyesmiről, csak akkor úgy nem foglalkoztam vele, de hát most talalkoztam is egy ilyen esettel, megmondom őszintén kicsit kívancaivá tesz a dolog, de hát félek is kicsit emiatt.
2021. okt. 17. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Leszokni nem lehet róla, ennek lelki oka van.
2021. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mekkora fájdalomról van szó. Vannak, akik odáig mennek hogy már maradandó sérüléseket okoznak maguknak, na az már nem normális. Ha csak szereti a fájdalmat de nem okoz magának sérüléseket, akkor az rendben van, sokaknak van ilyen vágya.

Egyébként igen, valószínűleg lelki eredetű, de hogy pontosan mi okozza azt kérdezd meg egy szakértő pszichiátertől inkább :D Rengeteg apró oka lehet, sokminden közrejátszhat a környezettől kezdve a barátokon át a nevelésig

2021. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoribb, mint hinnéd.

A leírtak alapján a lány nem jól választotta ki ki felé nyit.

Próbálj nyitottabb lenni!

2021. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, az ookát kell megkeresni, és kezelni.
2021. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértő vagyok meg nyitott, csak azt nem tudom, ha az a jobb, ha eleget teszek a vágyának, vagy, ha ellene próbálok meg tenni, igazából ez a tanacstalanság.
2021. okt. 17. 23:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak játékosan kínzod, az oké, de mondjuk úthengerrel azért ne menj át rajta, mert az káros az egészségére.
2021. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Meg lehet próbálni, de szerintem nem túl játékos kínzásra gondolt😅
2021. okt. 17. 23:28
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet leszokni róla, ez egy fétis. Lehet lelki oka is, de sok esetben semmiféle oka nincsen:D ez téves, hogy sokan azt mondják valami régi trauma meg ilyen hülyeségek. Egyáltalán nem feltétele.

A szubmisszivitás és a mazochizmus két külön dolog, de neki úgy tűnik mind2 játszik.

Én is ilyen vagyok, ha gondolod tudok válaszolni a kérdéseidre privátban. De jobb lenne, ha vele beszélnél erről:)

2021. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem, ne beszéld le vagy próbálj ellene tenni. Egyrészt nem fog menni, másrészt el fogod lökni magadtól. Ha te nem akarsz ilyen dolgokat csinálni, inkább mondd meg neki őszintén
2021. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazaból, lehet lenne pár kérdésem, ha nem baj, persze vele is próbálom megbeszélni, csak, kicsot nehezen lehet kihúzni belőle alapból ezeket a dolgokat😅
2021. okt. 18. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!