Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyellnem kellene, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kellene, hogy ilyen rég nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés

Harmadik randink volt ma. Szóva kerültek az exek, korábbi kapcsolatok és randiélmények. Elmondtam neki hogy én 17 éves koromtól 23 éves koromig egy sráccal jártam. Vele feküdtem le, meg még miután szakítottunk két sráccal. Azóta (4 éve) senkivel.

Ezen a randipartnerem eléggé megdöbbent. Kvázi megfagyott a hangulat, hogy én kvázi szűz vagyok, meg hogyhogy nem jött össze senkivel a szex az elmúlt években.

Komolyan rosszul esett, olyan támadó ez a számonkérés. Mintha védekeznem kellene hogy én miért nem dugtam fűvel-fával csak mert megtehetem.

Szerintetek?


2021. okt. 25. 22:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Hát, én sem akarnék egy frigid lánnyal kavarni. Akinek ennyire nincs igénye a szexre, az elég rémisztő, mert én pedig ismerem magam.
2021. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Van akit zavar, van akit nem. Nyílván ha olyannal randizol akinek minden ujjára jut egy csaj és végigdugja az életét az meg fog lepődni 💁
2021. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejönnél. Megvertelek, tavalyig 7 évig nem dugtam. F
2021. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
én is régen húztammeg valakit,lehet hogy megdóbbenék egy kicsit pláne ha nagyonjó az adott randipartner,de ennyi. Nem volna számonkérés...meg hasonlók.
2021. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy a 27 éves kis mimóza aki minden nap kiír valami hülyeséget? Mire jó ez? A sok kanos priviző kell a szánalmas egódnak vagy mi?
2021. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi ideig nélkülözni a szexualitást nem normális.

Méghozzá azért mert szüksége van az embernek az intimitásra, ha pedig neked ennyire nincs, akkor valami érzelmi gondok lehetnek

2021. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
1-es, attól nem frigid senki hogy igényes és nem adja magát fűnek fának. Az olyan fiúkat akik ezt nem értékelik, két pofont érdemelnek, remélem, nem tartozol közéjük.
2021. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

Én 2006 óta nem voltam pasival.

Felnőtt nő vagyok, és soha, semmilyen körülmények között nem fogok magyarázkodni senkinek azért, mit miért tettem, vagy nem tettem.

(Már ha még valaha lefekszem valakivel életemben…)

Te se akarj másoknak megfelelni. Ha sok férfival voltál, az a baj, hogy r…anc vagy, ha kevéssel, akkor meg frigid pitsa. Tökmindegy mit csinálsz, valaki úgyis beléd köt valamiért.

2021. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#7


Szerintem őrület, hogy lepontozást, meg privátban beszólásokat kapok azért, mert megválaszoltam a kérdező kérdését, hogy miért gondolta ezt a randipartnere. Engem is ugyanígy elrémisztene. Szerintem ha egy fiatal lány nem igényli a szexuális együttlétet, ott gond van. Az orvostudomány ezt frigiditásnak nevezi, és kezelések vannak rá gyógyszertől pszichoterápián át. És senki nem mondta, hogy fűvel fával dugjon, de azért elég erős red flag ha négy évig érintetlen. Lehetett volna egy bizalmas szexpartnere, vagy kapcsolati próbálkozások, vagy bármi - az élet huszonévesen erről szól (még azoknak is, akik mellette nobel díjas kutatáson dolgoznak, mielőtt valaki a prioritásokról makogna). Ez a véleményem. Ellenérveket szívesen várok.

2021. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
De miért nem voltál eddig senkivel? Miért nem jöttek veled össze?
2021. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!