Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexeljek ha ez lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek ha ez lesz az első szexem? Te milyen "pózban" csináltad előszőr? Milyen volt az első? És melyik "póz" a kedvenced?

Figyelt kérdés

A válaszok végén kérem így:

Nem: AkkoriÉletkor:

L 25

F 25

Mostan életkor


Minta:

F20,36


2021. okt. 31. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a misszionárius a legideálisabb hozzá, de van aki a lovaglóban hisz. Szerintem az előbbi jobb, jobban el tudsz lazulni. Én is ilyen pózban csináltam és jó volt. Kicsit kellemetlen lesz, lehet vérzel is, de gondolom ez nem új info. Mai napig ez a póz a kedvencem, de azért sok más is játszik, pl hason fekve összeszorított lábakkal.

L15/25

(komoly kid útmutatót raktál össze, hogy hogyan is kéne megjeleníteni a korunkat:D)

2021. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért van a póz idézőjelben?
2021. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván misszionárius. Kutya a kedvencem.

F17/33

2021. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, 17 évesen vesztettem el. Misszionáriusba, egyértelműen jó volt így, ebben a helyzetben tudtam elengedni magam, akkori párom irányított. Most vagyok 22.
2021. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

26N vagyok, 16 évesen veszítettem el misszionáriusban.

Ha én vettem el a fiúk szüzességét, akkor is a misszionárius a legjobb hozzá szerintem.

2021. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!