Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tud nekem fitymafék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud nekem fitymafék eltávolításos videót küldeni ?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után azthiszem be merek ballagni az urológushoz, viszont érdekelne hogy hogyan is néz ki egy műtét, hány perc, mit is csinálnak ilyenek. (Nagyon parázok még most is.)
2021. nov. 8. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2021. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2021. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Erre akarod kicsavarni?
2021. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát videót nem, de el tudom mesélni az élményeimet, ha nem bánod.


Az urológus egy vén gyökér volt, ő teljes körülmetéléssel utalt be a sebészetre. Nem tetszett, de hát most vagy műtét, vag sosem szexelek kényelmesen:D

A sebész egy sokkal normálisabb, fiatalabb csóka volt, megnézte, az tmondta elég a fitymaféket kikapni, üljek le a váróba, majd szól.

Pár óra múlva (naigen....) szólítottak, bementem egy fekvőbeteg osztályra, adtak egy ágyat, meg egy polcot, mondták, hogy pakoljam le a cuccaimat a szekrénybe és vetkőzzek tök csupaszra és takarózzak be. Ja, meg előtte pisiljek, ne ott kelljen.

Aztán jött pár izomember, és áttoltak a műtőkhöz, ott át kellett szálni egy másik ágyra és ott már a steril folyosón voltam.

Ott a doki pont ebédelni akart menni, d emondták neki, hogy ott vagyok, tolják már le gyorsan aztán utána menjen.


Eddig egyébként ez a standard műtéti protokoll, akármidet műtik, mindig így fog menni.


Maga a műtét 10 perc sem volt. A műtőasztalon fekve elhúztak egy függönyt a hasam magasságánál, így nem láttam magát a műtétet. Direkt van, hogy ne fossál a kések láttán:D

Az egyetlen necces része az volt, amikor benyomtak két injekciót a makkomba. Ez volt az érzéstelenítés. Előre szólt, mondta h kapaszkodjak, nem volt kellemes, de simán kibírható volt. Pár perccel később semmit nem éreztem.

Közben elcsevegtünk sorozatokról a dokikkal:D


Maga a fitymafék eltávolítása egy elektormos késsel történik, ami azért fasza, mert a vágás pillanatában egyből le is zárja a sebet, azaz gyakorlatilag vérmentes az egész, illetve összevarni sem kell. Egy haveromnak kiskorában csinálták, neki még varták meg kellett menni varratszedésre. Szar lehetett.

De nekem tényleg kb pár mozdulatból megcisnálták amit meg kellett, aztán mondták, hogy kész is.


Visszatoltak a fekvőosztályra, mondták, hogy öltözzek fel és üljek le a váróban, kb 1 óra és megnéz a doki újra, meg megírja a papírokat.

Volt az másfél óra is, de ki számolja. Közben elmentem pisilni meg meglestem a farkamat, gyakorlatilag semmi vészes, egy apro heg van rajta a makk alsó részén (ahol a fék volt). Nem fájt, bár ekkor még bennem volt az érzéstelenítő.

A doki megnézte, megírta a papírt, mondta, hogy még 2 hétig óvatosan vele és naponta 5 percet lötyböljem kamillateába, egyébként semmi teendő, vissza se kell menni kontrollra.


És elhagytam a kórházat:D


Utána sem volt semmi fájdalom. 3-4 nap múlva már kivertem, bár igaz, óvatos voltam azért.


Amit ajánlok: szőrteleníts előtte. Nem kell leborotválni vagy ilyesmi, de ne legyen teljesen madárfészek. Nekem olyan volt.. és hát ilyenkor elég pici az ember farka:D De nem okozott ogndot a dokiknak, nem is tették szóvá.


Szóvl összességéen: igen, kicsit kellemetlen elindítani a folyamatot, de egyébként egy rutinszerű 10 perces műtét. Ha nincs túlterhelve a doki, akkor kilincstől kilincsig 3 óra alatt megjárod az egészet.

2021. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Áhhh, én kurvára stresszelnék meg rohadt ciki lenne, már most visítok.
2021. nov. 8. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem ciki. Ez az urológus dolga, naponta 100 olyat lát:D mosd meg alaposan, ne legyen büdös meg vállalhatatlan, de ennyi:D
2021. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én saját magamnak csináltam meg.
2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es, ahha, phersze:D
2021. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldesz email címet elküldöm a képeket.
2021. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!