Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos, duci, kövér lányok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, duci, kövér lányok/nők! 80-100 kiló között, vagy felette! Ti szexelnétek kifejezetten vékony, vagy vékony, de azért izmos pasival aki jelentősen könyebb nálatok?

Figyelt kérdés
Olyannal aki mondjuk legalább 10-20 kilóval könyebb.

2021. nov. 10. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, inkább kifejezetten vékony férfival (sem zsír, sem izom)
Igen, inkább vékony, de izmos pasival (nagyon alacsony testzsír-index, kockahas és kevés izom)
Nem, azt szeretem ha a pasi legalább olyan súlyos mint én vagy nehezebb (és kifejezetten izmos)
Nem, azt szeretem ha a pasi legalább olyan súlyos mint én vagy nehezebb (és mackós alkat)
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagydarab, pocakos, szőrös vadkanokra izgulok fel! A vékony nekem speciel nem teszik.. de másnak igen.
2021. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Eddig csak nálam jóval vékonyabb pasijaim voltak.

Nem tudom magam elképzelni egy szintén kövér hapsival. Mintha két disznó dulakodna a sárban

2021. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

80kg vagyok és egyáltalán nem vagyok duci vagy kövér:D nem tudom te miről beszélsz..

Mellesleg amikor 60 kg voltam, akkor is 90kg vagy afeletti férfiakkal ismerkedtem, mert számomra az a férfias testalkat, az a vonzó. Legyen nagyobb darab, masszív alkata, persze ehhez kell izom is, különben csak szétfolyik az illető.

2021. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3.


Akkor vagy testépítő vagy, vagy nagyon magas.


Nem?

2021. nov. 10. 20:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyik se. 172cm vagyok, nem vagyok testépítő, de van rajtam izom, nem folyok szét, nincs nagy lógós hasam, se narancsbőröm, se nagy löttyedt fenekem.
2021. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5.


Értem.


Bár ez nőben azért egyrészt elég magas, másrészt meg én férfi létemre magasabb vagyok mint Te, de 13 kilóval könyebb.


Illetve, azért írtam a címbe, hogy “ Túlsúlyos, duci, kövér lányok/nők! 80-100 kiló között, vagy felette!”

mert alapvetően a túlsúlyos, duci kövér lányokhoz szólt a kérdésem 80-100+ kiló között, de ez nem jelenti azt hogy minden 80 kilós nő túlsúlyos, duci vagy kövér lenne!


De ha mondjuk valaki 163 cm és úgy 80 kiló, akkor elég nagy rá az esély, hogy vagy nagyon izmos vagy bizony túlsúlyos.

2021. nov. 10. 20:48
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Az én barátnőm 115 kiló, én 65-68 kiló. Ebből kiindulva szerintem simán.
2021. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

#2 “ Mintha két disznó dulakodna a sárban”


xdd Ha ilyen véleménnyel vagy magadról, akkor nem akarnál lefogyni?

2021. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
#6: Az, hogy férfi létedre könnyebb vagy, úgy hangzott, mintha engem akarnál leszólni, de ez neked gázos nem gondolod?:D
2021. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9.

Nem gondolom, hogy bárkinek is gázos…

Én könyebb vagyok mint az átlag, Te meg nehezebb…

Na bumm.


Mindkettő van akinek bejön.


Nekem mondjuk általában a nálad súlyosabb nők tetszenek, szóval nem, nem akartalak leszólni…

2021. nov. 10. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!