Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában egyre gyakrabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre gyakrabban szexelünk a párommal nyílvános helyen,mert élvezzük.Ez többnyire abban merül ki,hogy leszop,kiveri nekem parkokban, liftben, autóban stb.Ez függőséget is okozhat ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 14:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%

Olyannyira függőséget okoz, hogy semennyire.

Egyszerűen csak az adrenalin emeli az élvezet érzetét.

Bár az adrenalinhoz hozzá lehet szokni.

Én is szeretem nyilvános helyeken. Bár sajnos kevés olyan pasi van, aki tolerálja az agymenésemet. Pedig a legtöbben azt kommunikálják, hogy imádják az ilyesmit.

2021. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
#9 A példáid közül csak az előbbieket csináljuk.Ha jön valaki akkor nem.
2021. nov. 11. 14:45
 13/47 A kérdező kommentje:
#11 Nálunk ez már függőség.Alig várjuk hogy a városban csináljuk valahol..Otthon már alig kívánjuk.
2021. nov. 11. 14:48
 14/47 anonim ***** válasza:
62%
Simán okozhat függőséget. A mostani barátnőmmel is gyakran csináltuk nyilvános helyen és nagyon izgalmas volt, ezért sem tudtuk sokáig abbahagyni. Mindig este vagy olyan időben csináltuk, amikor kevés ember volt. Tökéletes helyszín a Hajógyári sziget.
2021. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
#14 Ige,ezt érzem én is.A szexnek ezen formájának az igénye egyre gyakoribb nálunk,ami az otthoni normál szex rovására megy sajnos.
2021. nov. 11. 14:53
 16/47 A kérdező kommentje:
#14 Mi az egyik nagy multi próbafülkéjében csináltuk legutóbb.
2021. nov. 11. 14:56
 17/47 anonim ***** válasza:
52%

Nyáron könnyebb kivitelezni mint télen, vagy rosszabb időben.

Barátnőmmel mi is sokat szexeltünk szabadban, autóban vagy autó mellett.

Erdőben, folyó parton, mezőn meztelenre vetkőzve.

2021. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
29%
#9: Megsúgom neked, hogy még ha a saját kertedben dugsz, ahova beláthatnak emberek, akkor is szabálysértést követsz el, nem hogy még parkban dugáskor. De látom megjött a sok lepontozó szánalmas barom, bár ezeknek a nagyrésze puncihoz se jut, szóval nem tudom minek szól bele. Mellesleg csak egy tényt írtam le, de a sok frusztrált szerencsétlen már azonnal ugrott rá:)
2021. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
38%

#18 nem azonos a jogi álláspontunk kolléga, javaslom a vonatkozó rendelkezések áttanulmányozását.

Abban igazad van, hogy ha saját zártkerti ingatlanodban a kerítés mellett dugsz akkor az biz' szabálysértés. Ha viszont erdőn-mezőn-réten-Margitszigeten vagy akárhol, olyan időben és helyen (pl. éjszaka) amikor alaposan tételezhetted fel hogy nem lát meg senki akkor nem követtél el semmit. Max. szemetelésért leszel felelősségre vonható ha szétdobálod a gumit, papírzsepit.

2021. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
#18 De az ember a saját területén miért ne szexelhetne? Az privát terület.Akinek Nem tetszik ne nêzzen be.Ennyi erővel pl.nem is bográcsozhatok a saját kertekben,mert ha ezt közterületen teszem az szabálysértésnek minősül
2021. nov. 11. 16:26
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!