Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, küldtetek már intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, küldtetek már intim képet olyannak, akit nem ismertetek személyesen előtte? Mi volt az ok, amiért megtettétek ezt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy neten ismerkedtetek, és előbb történt meg ez, mint hogy személyesen találkoztatok a sráccal, vagy fogadás, vagy akármiből.

2021. nov. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szex chataltünk és így izgibb volt.
2021. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Intim képeket csak olyan látott eddig rólam akit személyesen nem ismertem
2021. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: és azt mi miatt küldted át nekik? Ismerkedtetek?
2021. nov. 11. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Küldtem, igen. Csak olyannak küldök, akit nem ismerek. Ő sem ismer engem.
2021. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem küldenétek? Főleg a puncitok érdekelne. 36F
2021. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen velem volt már ilyen. 😌 Itt kezdtünk el beszélgetni szexualitás témakörben, és kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk, sok mindent ugyanúgy szeretünk a szexben, olyan dolgokat is, amit mások esetleg nem kedvelnek.😉 Így a beszélgetések alatt megesett nem egyszer, hogy eléggé felizgattuk a másikat, és ez hozta magával a képcserét is. :)

25L

2022. máj. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, küldtem már, de csak olyannak akit nem ismerek személyesen
2022. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!