Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg a szex a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szex a legjobb dolog az életben?

Figyelt kérdés

Ciki az ha én nem tudok összehozni szexet?

20 feletti fiú vagyok.


2021. nov. 12. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
nem a legjobb, de baromi fontos
2021. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
A JÓ szex a legjobb dolog az életben, de ahhoz szexuálisan nagyon passzoló partnert kell találni, akivel azonosak a vágyaitok. Persze a nem tökéletes szex is azért elég jó élmény
2021. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A tanulás a legjobb dolog! Akkor meg tudod tanulni a szexet is, és ki tudsz elégíteni egy lányt/nőt, az itteni hülye kérdések helyett! :)
2021. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, de nem a legfontosabb. Egy szép, gyors, kényelmes autó is tud igen jó élményt adni.
2021. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem a legjobb, de kétségtelenül az egyik legjobb.
2021. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de tény, hgoy jó.


Fontos? Legfontosabb? Hát a fontosság az egyik utolsó ami eszembe jutna a szexszel kapcsolatban:D

2021. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, de egy Kawasaki kx250 is tudom örömet okozni!
2021. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
A jó szex nagyon jó dolog, a legjobbnak gondoltam egészen addig, amíg meg nem ismertem valakit, akivel minden lelki dolgunkat, érzésünket megosztottuk egymással, kivéve a szexet (ez egy fogadás volt egymás közt). Minden időnket együtt töltöttük és adott ez a dolog valami olyan eszméletlen pluszt, amit nem is tudok megmagyarázni... Mindegy, na, a lényeg, hogy pusztán a szex sokat ad, de van ettől valami több is. De azt a többet a legtöbb ember soha nem fogja megtapasztalni.
2021. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, ha tudod élni az életet. És ez alatt nem vedelést és orgiákat értek, hanem azt, ha meg tudod élni, hogy az adott pillanat, amiben vagy, az most "a legjobb". Akár csak egy padon ücsörögni egy napsütéses, de hűvös délutánon.

Kár összehasonlítani a szexet, egy nehéz nap után egy korsó sört, egy biciklitúrát a haverokkal, egy filmet ami pont betalált, vagy egy hajnalig tartó kockulást a haverokkal. Mindegyik lehet nagyon jó és mindnek megvan a maga helye. A szex nem feltétlen lenne jó egy köztéri padon, vagy a haverokkal hajnalig, de még egy kimerítő munkanap után sem feltétlen.

Mindennek megvan a maga helye és nagyon sok dolog tud jó lenni. Kár egyiket a másik kedvéért hátrébb sorolni.

2021. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a szeretkezés a legjobb dolog az életben. Amikor szerelmes vagy valakibe, és úgy fekszel le vele. Testileg és lelkileg összeolvadtok. Nincs ehhez fogható érzés. A szex önmagában jó, de kevés.
2021. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!