Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,titeket kielégítenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,titeket kielégítenek a párjaitok minden alkalom után?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy mikor a fiú hamarabb elsül,akkor ott véget ér a szeánsz,vagy azért kielégít a párotok orálisan?


Miberről a véleményetek? Én ilyen cipőben járok. Mindig elmegyek hamarabb,de sose hagyom őt szárazon,mert ő is nagyon szereti mikor kényeztetem,és én is szeretném ha elmenne.



#szex #korán elsülés
2021. nov. 16. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki,különben nincs következő alkalom.
2021. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én először élvezésig nyalom és közvetlen utána teszem be neki. Olyankor még jobban élvezi mert bizsereg a puncija
2021. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ugyanaz a taktikám, hogy nyalással kezdünk, és miután elélvezett a párom, vagy magára húz, hogy rakjam be, akkor kezdünk bele a dugásba. Így elég ritkán marad el az orgazmusa, de za mégis, akkor visszamegyek a puncihoz, és nyelvel fejezem be az együttlétet.
2021. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Látjátok ez a baj,hogy nyelvvel akarjátok. Az csak előjáték. Az igazi az,amikor a nemi szervvel ,csak az sajna keveseknek megy.l
2021. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Az én barátnőm hüvely és csikló orgazmusra is képes. Előjáték során mindig van kölcsönös orál. Én ilyenkor élvezésig nyalom. Utána szex közben pedig hüvelyileg is elélvez. Amikor nem jön össze hüvelyileg, ő úgy aposztrofálja ezt, hogy nem volt teljes az aktus.

Még örülnie kellene, hogy van csikló orgazmusa, de neki még a hüvelyi is kell.

Két orgazmus egy aktus alatt.

Nem is értem miért ennyire maximálista.

2021. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, én szinte csak olyanokkal találkoztam, akik szarnak bele..
2021. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ujjazassal kezdek, van benne nyalas is. Ha regen volt csiklo orgazmus, akkor kap, de sokszor kozvetlen a G pontot izgatom az ujjammal es kozben a csiklojat a nyelvemmel, ettol teljesen kikeszul. Ha meg volt az orgazmus, akkor jon a szex. Szex kozben szokott lenni meg 2-3 orgazmusa a farkamtol. De ha esetleg hamar elmennek, akkor utana mindig kap egy extra orgazmust. :)
2021. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még alkalom közben is, legalább 6-8szor.
2021. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig előbb elmegyek, mint a párom. Ha ő elment, akkor már nem áll neki engem is kielégíteni, csak össze bújunk. Hölgyeké az elsőbbség, nekem ez így teljesen jó.
2021. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!