Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azért vagyok szűz (huszonévesen), mert nem vagyok elégedett a testemmel és szégyellném magam szex közben?

Figyelt kérdés
Valaki van hasonlóan?

2021. nov. 22. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Senki sem elégedett a testével, és aki lefekszik veled, előtte soha nem kell szégyellni. Nekem ez tette tönkre egy kapcsolatom. Folyton takargatta magát a párom. Teljesen kiábrándított.
2021. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Thanks to média és szépségipar...


Nincs miért szégyellned magad, ez egészen biztos.

2021. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Hím vagy, vagy nőstény?
2021. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Tudok adni egy telefonszámot, ő jó eséllyel tud segíteni. Nem emeltdíjas. Ha érdekel, írhatsz privátban.
2021. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Az emberek többsége nem elégedett a testével, de ez van, el kell fogadnod magad. Aki le akar veled feküdni, annak megfelel a tested, hidd el.

Nincs miért szégyenkezned.

2021. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha már eljutottatok a szexig, akkor vonzó vagy. Ennyi
2021. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Amíg te nem szereted a saját tested, addig mástól se várd el ezt!

Nincs hibátlan test!

Menj el egy nudista strandra, és rájössz: az a valóság amit ott látsz, nem a hülye celeb-újságok!

Én is ilyen voltam, aztán egyszer a családdal elmentünk Horváth országba...

Azóta szeretem a testem, és büszke vagyok rá; tudom a hibáit és tudom a szépségét is! Kiegyensúlyozott, és elégedett vagyok így.

2021. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
*Horvátországba
2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez a veleb világ teljesen tönkre teszi az emberek önképét, önbizalmát.

Csak azt hirdetik fennen hogy a tökéletes a , kisminkelt, az átszabott az elfogadott.

Az baj hogy erre sokan ugranak és cska azt hiszik és fogadják el.

Pedig az emberek zömének nem tetszik a feltöltött kacsaszáj, a műcici ami ormótlan nagy. Sok nő pedig felvarratja az arcát, az orrát átformáltatja és a végén már mosolyogni se tud olyan bádog lesz a az arca.

De jól írják előttem, ha már oda juttok hogy szexelni akar, akartok akkor nem érdekli a fiút .

2021. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Fiú vagy lány vagy?
2021. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!