Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelőként hogy érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelőként hogy érdemes ismerkednem lányokkal, ha komoly, hosszútávú kapcsolatra tervezek?

Figyelt kérdés

Ti hogy látjátok ezt? Ha komoly barátnőt akarok, érdemes már az elején tisztázni, hogy gyorstüzelő vagyok, és semmilyen módszerrel nem sikerült javítanom ezen? Vagy húzzam az időt, akár hagyjam hogy szerelmesek legyünk egymásba, aztán majd úgyis rájön magától? Melyik a helyesebb szerintetek?

Volt már sok nőm, de sosem volt igazi tartós párkapcsolatom. Talán azért sem, mert szar volt a szex? Bár elvileg mindig más indok miatt mentünk szét. Szóval főleg lányok, ti hogy látjátok ezt? 25F



2021. nov. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyorstüzelő voltam. Az után 4 évig nem szexeltem. Majd egyszer csak jó lett minden.
2021. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a második utat válaszd - azaz előbb hódítsd meg a lányt, legyenek érzések, vonzalom. Ha ez előtt jössz elő a szexel akkor pattintani fog az összes csaj akkor is ha két órán át bírod. HA elég erősek az érzelmek ÉS talán fejlődni is tudsz valamit ÉS így vagy úgy de kielégíted a partnered akkor van valami halovány esélyed hogy a kapcsolat tartós is marad (ha minden más is klappol köztetek).
2021. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én viszonylag későn veszítettem el és nem tudtam, hogy gyorstüzelő vagyok, mert egyedül tudtam húzni ha akartam. Szexnél kijött. Kicsit zavart, de tudtam több menetet is ahol nem volt már annyira gáz. Tudatosan próbáltam javítani, kellett pár év és sikerült annyira kontrollálni magam.


Tanácsom: te is tudsz változtatni és a nők értékelik, ha odateszed magad, szóval ha igazán változtatni akarsz, akkor ennek nem kellene témának lennie udvarlásnál. Azt el lehet magyarázni amikor oda kerültök, hogy neked kell kis idő, amíg tovább bírod, de dolgozol rajta és azt el fogják fogadni.

2021. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 exronin ***** válasza:
100%
Ha majd minden nap dugsz, akkor már nem leszel gyors.
2021. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Sajnos masztinál is nagyon hamar elélvezek, szóval nem hinném, hogy ez javulni fog valamikor. De azt tudom, hogy egy tartós párkapcsolat nagyon sokat számít, más, mikor már összevagyunk szokva. Dehát hogy szokjunk össze, ha 3 hónapnál tovább senki sem marad mellettem :/
2021. nov. 27. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elégítsed ki a lányt más módon, utána "gyorstüzelj".
2021. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az önbizalmadat tedd rendbe, lazulj el, nem kell ráparázni az egészre és majd egy idő után úgyis menni fog hosszú ideig is, sőt akármeddig.
2021. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
Nem kell előre mondani sok nő szereti ha kényeztetik de pl az én férjem is gyorstüzelő én viszont nem szeretek nyálaskodni hanem d@ni szóval mi nem passzolunk össze sajnos, biztosan megtalálod a párod már ha szeretsz gyengéd lenni mert sok nő oda vissza van egy kis ny@ástól de van ilyen is mint én aki csak a jó szexet szereti és sajnos a fél perc nagyon kevés .
2021. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!