Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetek, besorolható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetek, besorolható?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


23 éves lány vagyok egy hosszútávú kapcsolatban (9 éve ) és mostanában előjött belőlem valamilyen furcsa viselkedés és gondolati forma, amit nem tudok hova tenni és ebben kérném a segítségeteket.


Alapvetően irányító típus vagyok, szeretek vezető lenni mind munka mint baráti kapcsolatokban.


Viszont a stresszt, a veszekedést nem tudom jól, sőt inkább kerülöm a konfrontációt ez igaz az életem minden területén legyen az munka, barátok, vagy párkapcsolat.


Alapvetően sírós vagyok ha megbàntanak vagy valami rosszul esik, hiper érzékenynek vallom magam.


Ugyanakkor mostanában az irányító oldalam csak az életem párkapcsolati részére nem igaz.

Hirtelen azt érzem, hogy egy irányítható, kérhető, formàlható lány lettem, aki igényli hogy a párja akire felnéz, leigàzza és irànyítsa.


Amit eddig találtam az a szub-dom kapcsolat és a bdsm de ez nem fed le teljesen sőt..


Ezáltal összezavarodtam és nem tudom magam hova tenni.


Nem szeretem a bdsm ( kivéve ha keményebben markol, fog és irányít bizonyos pozíciókban, vagy ha incselkedhetek vele de semmi ütés , kényszer stb )

Ilyenek nincsenek az igenyeim között.


Segítenétek nekem megtalálni ahová tartozom?


Alapvetően heteroszexuális vagyok, csak férfival vagyok képes elképzelni a hosszútávú kapcsolatot, a rendszeres szexuális életet.


Ámde a női test tetszik és vonz, hogy megfoghassam de nem szexuális téren akarom érezni.


Mondtak már sokmindennek. Switch, hetero, biszex , leszbi, pan stb de nem tudom egyik sem igaz rám teljesen.



2021. nov. 26. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A BDSM nagyon sokszinű dolog.

Van most egy szubom aki nem birja a durva beszédet és a verést, de szeret kiszolgálni (nem csak szexuálisan) és engedelmeskedni az utasításaimnak. Szeret leülni elém a fotelhez es a lábamhoz simulni. A szexben is inkább a korlátozás, (kikötözés, adott pózba parancsolás izgatja fel, illetve a szex közbeni szóbeli utasítasok.

Szerintem térképezd fel a vágyaidat, es beszéld meg a pároddal, hogy tudnátok megvalósítani. Ha a párod is ráérez fantasztikus lesz hidd el... :)


/egy dom mester/

2021. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Izé... 23 évesen 9 éve kapcsolatban, azaz 14 éves korod óta ua. pasival???

Na mind1 is a kérdésed szempontjából. Három különböző dolgot írtál le benne.

Az egyik hogy az un. magszemélyiséged és a tudatos éned különbözik egymástól.

A másik a BDSM... ha mindkét oldalon otthonosan mozogsz akkor biz' switch vagy. Egyébként felesleges betűszót adni mindennek, élvezni kell az életet, a szexualitást nem besorolni valami kategóriába.

A harmadik a biszexualitásod. Hát ja, ha izgatnak a nők is és el tudnál képzelni velük ezt-azt akkor biz' biszex vagy.

Egyébként meg egy fiatal lány, aki még keresi önmagát és látatlanban azt mondom értek bizonyos külső hatások, illetve a párkapcsolatodban felmerülő "dolgok" ami miatt kérdések merültek fel magadban és elbizonytalanodtál.

2021. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első , köszönöm a válaszod. Igazából csupán tartok kicsit más ( ez esetben a párom ) reakciójàtól. Persze már ismerem a személyiségét, a tulajdonságait, szerintem nem is lenne ellenére semmi amit mondanék, de van egy belső korlát, egy gát, ami hiába akarom ki mondani, mire is vagyok vagy mit szeretnék, vagy csak néhány gondolatot megosztani, egyszerűen megnémulok.
2021. nov. 28. 20:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Ketten. Igen ugyan az a pasi 9 éve. Persze tisztában vagyok azzal, hogy fiatalként " keresem az utam és önmagam" de az élet többi részén, a többi tulajdonságom már réges rég megtaláltam, ez azért is furcsa jelenleg a számomra, mivel mintha valaki megnyomott volna egy gombot az agyamban és megjelent volna ez.


Pedig ez irányba semmilyen úgynevezett behatás nem ért, se film, se könyv, se baráti cseverészés.

2021. nov. 28. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


1-es vagyok


Jó ötlet lehet ha mondjuk veszel egy könyvet ami BDSM témájú (A Szürke ötven arnyalata után ennek nem vagyunk hijján) és annak kapcsán kezdeményezel beszélgetést, vagy megnéztek közösen ilyen filmeket ("A titkarnő" példaul ilyen) es ennek kapcsán felvetheted neki hogy próbáljátok ki, vagy hogy neked tetszik ez, stb.

2021. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez valóban jó ötlet kedves 1es. Nála a filmre szavazok, egyszerűbb számára "beadni".

😊

2021. nov. 28. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ennyiből már tudsz válogatni. Ebben vannak könnyedebb és komolyabb filmek is.


- A titkárnő

- 9 és 1/2 hét *

- Irány az éden

- O. története

- Kötözz meg és ölelj

- Az északai portás

- The Duke of Burgundy *

- Flower and Snake *

- Tokiyo Decadence

- The Submission of Emma Marx


Amelyeket megcsillagoztam abban előfordul a leszbikus motivum. A The Duke of Burgundy kimondottan az. (Nagyon jo film szerintem)

Persze ezen kivül is van még sok.

Remélem sikerrel jársz. 🙂

2021. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!