Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék közeledni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni a főnököm felé?

Figyelt kérdés
Gyakornokként vagyok most egy cégnél duális képzésben, és az egyik főnök már kezdetektől fogva nagyon bejön nekem. Sajnos nem sokat tudok róla mint magánszemély, de nagyon szimpatikus és jó fej,aranyos és mindig meg tud nevettetni, szóval nah nagyon bírom őt. Hogyan tudnék úgy közeledni felé, hogy ne tűnjön úgy, hogy érdekből csinálom. Azt is hozzá kell tennem, hogy legalább 20 év különbség van köztünk, de a 30-at is megkockáztatom, én 18 vagyok ő pedig a 40-es éveiben járhat ránézésre. Hogyan tudnék úgy próbálkozni, hogy megtudjam, hogy én is szimpatikus vagyok-e számára, anélkül, hogy úgy tűnjön, hogy érdekből teszem?
2021. dec. 9. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Szánalmas kis hülyegyerek
2021. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha jót akarsz magadnak, akkor szerintem sehogy. Valszeg nem szingli, de még ha az is, nagyon rosszul tud elsülni egy munkahelyi alá-fölérendelt sztori. Nem véletlen a házinyúlra nem lövünk mondás.

+ ha akarna megdugni akkor bepróbálkozik ő

2021. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És most mit szeretnél tőle? Megdugatni vele magadat párszor és kész? Egy ennyi idős férfi akár nős is lehet akinek családja van.
2021. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es te is nagyon értelmes lehetsz.

Nincs családja, ennyit tudok biztosra, ezt nyílván kiderítettem.

2021. dec. 9. 00:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit akarsz tőle? Pár szexet és kész? Minimum a munkádat teszed ezzel kockára. Nőként mondom. Ha megteszed csak te jársz porul
2021. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még simán lehet nője vagy szexpartnerei is. De ő a főnököd.. :D
2021. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem, miért feltételezi azt mindenki, hogy egy lány ilyen helyzetben csak szexet akar? Jobban meg szeretném ismerni, aztán, ha szimpatikus továbbra is akkor kapcsolatot szeretnék vele, mint minden más normális ember a másikkal.
2021. dec. 9. 00:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért feltételezzük a szexet mert ha te 18 vagy akkor ő minimum 40 éves, ha nem 50. Ekkora korkülönbséggel nem valószínű h egy még tini lánnyal fog össze jönni. Ne hitegesd magadat hiú ábrándokba
2021. dec. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Én voltam hasonló helyzetben...a privát irodájában kellett adatokat rögzíteni... mindig szexin mentem dolgozni. Harisnya magassarkú szoknya kivágott blúz stb...

Ha tél volt akkor lehettem a csizmám mindig, mezitlláboztam az irodán belül, mert megfigyeltem, hogy sűrűbben is tesz pillantásokat a lábaimra.

Volt, hogy arra jött be, hogy a lábam az asztalon van és, úgy gepelek... ekkor se szólt rám. Amikor tudtam, hogy vissza fog jönni ebéd szünetről, volt, hogy épp átöltöztem... szép lassan elcsábítottam! Sok sikert neked is 😀

2021. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
9 ahh te jó ég. Főnök akarok lenni ha nagy leszek. :)
2021. dec. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!