KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » 👉 “Vadabb, elsöprƑbb szexet...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

👉 “Vadabb, elsöprƑbb szexet akarok!” - VĂ©lemĂ©nyek/Tapasztalatok? 👇

Figyelt kérdés

Egy gyönyörƱ 31 Ă©ves fiatal nƑ ĂŒl velem szemben – hĂ­vjuk Ƒt most JohannĂĄnak. HosszĂș vörös haja lĂĄngol, arca nevetƑs, de szemei mĂ©ly szomorĂșsĂĄgrĂłl tanĂșskodnak. Nemcsak a szavai, de könnyei is ömlenek. LĂĄtom arcĂĄnak vĂĄltozĂĄsĂĄt, lĂĄtom a szenvedĂ©lyt, a vĂĄgyat, a hiĂĄnyt, a kĂ©tsĂ©geket, a tehetetlensĂ©get, mĂ©g nĂ©ha a dĂŒhöt Ă©s a fĂ©lelmet is.


“EgyĂŒtt Ă©lek egy fĂ©rfivel mĂĄr öt Ă©ve. MegtalĂĄltam a mĂĄsik felem, boldog vagyok vele. Szeretem a testĂ©t, a lĂ©nyĂ©t, a humorĂĄt, akkor Ă©rzem kiegĂ©szĂŒlve magamat, amikor egyĂŒtt vagyunk. Össze fogunk hĂĄzasodni. Csak a szex nem mƱködik Ășgy, ahogy Ă©n szeretnĂ©m. Én egy igazi »fenĂ©kmarkolĂłs« szexre vĂĄgyom, olyanra, amikor nem kĂ©rdeznek tƑlem semmit, csak egyszerƱen jĂł kemĂ©nyen magukĂ©vĂĄ tesznek; amikor azt Ă©rzem, nƑ vagyok, Ƒ pedig fĂ©rfi, aki a vilĂĄgmindensĂ©g erejĂ©t hordozza magĂĄban. Aki feszegeti a hatĂĄraimat Ă©s a sajĂĄtjĂĄt is, aki elvesz, Ă©s nem megszerez. Sokszor arra gondolok, hogy idehozok egy nƑt Ă©s megmutatom neki, mire vĂĄgyom! EgyszerƱen nem Ă©rti meg, hogy engem a cirĂłgatĂłs szexszel ki lehet kergetni a vilĂĄgbĂłl!” – szemeiben megjelennek a könnyek, Ă©rzem, ez nem mĂșlĂł rossz hangulat, hanem egy tartĂłsan megĂ©lt hiĂĄny.


TegyĂŒk fĂ©lre a sztereotĂ­piĂĄkat! KĂŒlönösen azokat, amelyek minden nƑt megközelĂ­thetetlen, szende, törĂ©keny virĂĄgszĂĄlnak kezelnek, aki ha rĂĄnĂ©z egy fĂ©rfi, kettĂ©törik. Ugyanis valĂłban vannak nƑk, akik Ă©lvezik, ha kemĂ©nyen “megdugjĂĄk” Ƒket. Ez nem azt jelenti, hogy Ƒk könnyƱvĂ©rƱ, könnyen megkaphatĂł nƑk. Ɛk legtöbbször pĂĄrkapcsolatban Ă©lnek, akik pĂĄrjukkal vĂĄgynak intenzĂ­v, ĂĄllatias, vad szexre. Nekik nem kell a klasszikus Ă©rtelemben vett elƑjĂĄtĂ©k, hiszen mindig rendelkeznek fogadĂłkĂ©szsĂ©ggel a vĂĄratlan Ă©s meglepƑ szexuĂĄlis helyzetekben. Ɛk azok a nƑk, akik kĂ©pesek ĂĄtadni magukat gĂĄtlĂĄstalanul a szenvedĂ©lynek, mert valami olyan Ƒsi szerepet, olyan zsigeri, ösztönös kĂ©sztetĂ©st Ă©reznek, amit mĂĄskor, mĂĄskĂ©nt soha. Nem Ă©rzĂ©sek nĂ©lkĂŒli vilĂĄg ez! Nagyon is tele van olyan evidenciĂĄkkal, amelyek mĂĄs dimenziĂłba terelik Ƒket.


“ElsƑ randevĂșnkon egy koncerten voltunk. Akkor lĂĄttuk egymĂĄst elƑször, udvarias, visszafogott fĂ©rfinek tƱnt. HozzĂĄm sem Ă©rt egĂ©sz koncert alatt. A koncert utĂĄn a lakĂĄsĂĄn kötöttĂŒnk ki. MĂ©g be sem csukta az ajtĂłt, nekem esett olyan szenvedĂ©llyel, hogy vĂ©dekezni is elfelejtettem. A falnak döntött, letĂ©pte a ruhĂĄmat, csĂłkolt, ahol Ă©rt. Teljes sĂșlyĂĄval nekem feszĂŒlt, harapott, markolt, a hatĂĄraimat feszegette. BelĂ©m hatolt mohĂłn, hevesen, azt Ă©reztem, most nekem adja a vilĂĄgmindensĂ©get. A szenvedĂ©ly hangjai magĂĄval ragadtak, feloldottĂĄk minden gĂĄtlĂĄsomat. MeglepƑdni sem volt idƑm, csak Ă©lveztem, hogy kisajĂĄtĂ­t, ural, hogy kĂ©rdezĂ©s nĂ©lkĂŒl elvette a testem. Nem csak az Ă©n testem – azt Ă©reztem –, az összes nƑ testĂ©t. Hiszen Ă©n voltam akkor a vilĂĄg összes nƑje, mĂ©gsem volt szemĂ©lytelen az Ă©lmĂ©ny. Ɛ lett a fĂ©rjem” – Ă­rja egy fiatal nƑ.


Sok emberben felmerĂŒl a kĂ©rdĂ©s: hogyan lehetsĂ©ges, hogy a nƑk kĂ©pesek Ă©lvezni a durvĂĄbb, fĂ©rfiasabb, mondhatni Ășgy, hogy a “mocskosabb” szexet? Ezekben az esetekben a nƑ azt Ă©li meg, hogy a fĂ©rfi akarja Ƒt, minden sallang nĂ©lkĂŒl, az Ƒsi, ösztönös, lecsupaszĂ­tott Ă©njĂ©re kĂ­vĂĄncsi. Benne pedig munkĂĄl egy kiegĂ©szĂ­tƑ vĂĄgy, hogy odaadhassa a testĂ©t-lelkĂ©t, mindent, amije csak van. Éppen ezĂ©rt ezekben a szituĂĄciĂłkban megĂ©lt nƑi orgazmus elementĂĄris, hiszen a nƑ Ă©rzĂ©keli pĂĄrjĂĄnak Ƒszinte, mĂ©lyrƑl jövƑ szenvedĂ©lyĂ©t, amikor semmi sem szĂĄmĂ­t, csakis az, hogy magĂĄĂ©vĂĄ tegye a nƑt. A nƑ szĂĄmĂĄra az a vonzĂł ezekben a szituĂĄciĂłkban, hogy kĂ©pviselheti azt az Ƒsi nƑi szerepet, amikor Ƒ a gyenge, a fĂ©rfi pedig az erƑs. Hiszen a fĂ©rfi olyan nagymĂ©rtĂ©kƱ, ösztönös szexuĂĄlis energiĂĄval teszi magĂĄĂ©vĂĄ a nƑt, hogy a vĂĄgy mĂ©rtĂ©ke meggyƑzi a nƑt arrĂłl, hogy tĂ©nyleg Ƒt kĂ­vĂĄnja pĂĄrja. Nem tud mĂĄst tenni – hisz Ƒ is akarja –, mint odaadni magĂĄt. Ebben a tĂ­pusĂș szeretkezĂ©sben nagyon szĂ©p, hogy minden ƑszintĂ©n, sallangok Ă©s erƑlködĂ©s nĂ©lkĂŒl, Ƒsi erƑvel törtĂ©nik.

A nƑi szerepkör hagyomĂĄnyos Ă©rtelmezĂ©sben egy alĂĄrendelt szerepkör. Az Ƒsi evolĂșciĂłs szerepeink szerint a nƑk fĂŒggtek a fĂ©rfiaktĂłl, hiszen amĂ­g Ƒk megteremtettĂ©k az otthon melegĂ©t, neveltĂ©k a gyermekeket, addig a fĂ©rfiak gondoskodtak az Ă©lelemrƑl, vadĂĄsztak Ă©s biztonsĂĄgot adtak. Így, amikor a szexualitĂĄsban a nƑ alĂĄveti magĂĄt a fĂ©rfinek, elfogadja, Ă©lvezi annak biztonsĂĄgot adĂł erejĂ©t, akkor ezt az Ƒsi nƑi szerepet Ă©li meg. NƑisĂ©gĂ©ben sok-sok szerepet Ă©lhet meg egy nƑ, köztĂŒk a kĂ©t legmarkĂĄnsabbat is, a prostituĂĄltat Ă©s a kirĂĄlynƑi szerepet is. Egy nƑ Ă©ppen abban Ă©rzi jĂłl magĂĄt, ami szexuĂĄlis szokĂĄsaival, identitĂĄsĂĄval, szemĂ©lyisĂ©gĂ©vel, Ă©rzelemvilĂĄgĂĄval összhangban van.


“Élvezem, hogy szexuális tárgy vagyok!”


SzerencsĂ©s esetben egy nƑ egyetlen pĂĄrkapcsolatban megĂ©lhet több nƑi szerepet is, köztĂŒk azt az Ƒsi nƑi Ă©rzĂ©st, amikor akĂĄr alĂĄ tud rendelƑdni pĂĄrjĂĄnak oly mĂłdon is, hogy az szexuĂĄlis tĂĄrgykĂ©nt bĂĄnjon vele. Ez azĂ©rt Ă©rdekes Ă©rzĂ©s, mert miközben szexuĂĄlis tĂĄrgykĂ©nt van jelen Ă©ppen egy szeretkezĂ©sben, eközben az intimitĂĄs Ă©rzĂ©se is ott hĂșzĂłdik kettejĂŒk között, hiszen Ă©rzelmileg kötƑdik pĂĄrjĂĄhoz, biztonsĂĄgban Ă©rzi magĂĄt, közös Ă©letĂŒk, Ă©lmĂ©nyeik, gyermekeik vannak. Ha egy kapcsolatban az intimitĂĄs maximĂĄlisan jelen van a kĂ©t ember között, akkor teljes mĂ©rtĂ©kben vĂĄllalhatĂłak a szexuĂĄlis vĂĄgyak. Ez adja meg azt a biztonsĂĄgot, aminek Ă©gisze alatt kĂ©pessĂ© vĂĄlik a nƑ arra, hogy a szexuĂĄlis szerepek mindegyikĂ©t megĂ©lhesse pĂĄrjĂĄval.

Kimondhatjuk, hogy az intimitĂĄs meglĂ©te kĂ©t ember között egy ĂłriĂĄsi szexuĂĄlis szabadsĂĄghoz juttatja a pĂĄrokat, hiszen bĂĄrmilyen fantĂĄziajĂĄtĂ©k belefĂ©r a kapcsolatba. JĂł esetben egy pĂĄrt kĂ©t olyan ember alkot, akik vĂ©rmĂ©rsĂ©klet Ă©s szexuĂĄlis nyitottsĂĄg tekintetĂ©ben is megegyeznek. Ha egy szexet kedvelƑ fĂ©rfi talĂĄlkozik egy korĂĄbban mĂ©g szexuĂĄlis tapasztalattal nem rendelkezƑ – ĂĄm fogĂ©kony – nƑvel, akkor ĂłriĂĄsi lehetƑsĂ©get tart a kezĂ©ben. Ebben az esetben ugyanis lehetƑsĂ©g nyĂ­lik arra, hogy a fĂ©rfi fokozatosan olyan szexuĂĄlis tapasztalathoz juttassa a nƑt, ami kĂ©sƑbb közös szexuĂĄlis igĂ©nnyĂ© vĂĄlhat. Ha mĂĄr mindkĂ©t fĂ©lnek vannak szexuĂĄlis tapasztalatai, akkor könnyen elƑfordul, hogy a szex mĂĄs formĂĄjĂĄt kedveltĂ©k meg korĂĄbbi kapcsolataikban, Ă­gy egĂ©szen eltĂ©rƑek a szexuĂĄlis igĂ©nyeik. Ebben az esetben nehezebb összehangolĂłdni, közös nevezƑre jutni, könnyen elƑfordulhat az a szituĂĄciĂł, amikor az egyik fĂ©l cirĂłgatni szeret, a mĂĄsik pedig heves szexre vĂĄgyik.


“Vadabb, elsöprƑbb szexet akarok, ahol mocskosnak Ă©rezhetem magam. Érezni akarom, hogy felajzom az ösztönĂĄllatot! Én azt vĂĄrom a pĂĄromtĂłl, hogy legyen igazi fĂ©rfi, aki szĂ©tkefĂ©li az agyamat, aki ĂĄllatias ösztöneivel kivĂĄltja belƑlem az orgazmust. A cici- Ă©s puncitapogatĂĄssal nem megyek semmire. A vadmacskĂĄt csakis egy nagyragadozĂł kĂ©pes legyƱrni, Ă©ppen ezĂ©rt nem bĂ­rom elviselni a finomkodĂĄst, mert azt Ă©rzem, egy gyenge fĂ©rfi van mellettem!” – folytatja dĂŒhösen Johanna.


Az erƑs nƑk sokszor megfogalmazzĂĄk, hogy szeretnĂ©nek gyenge nƑvĂ© vĂĄlni, de nem kĂ©pesek rĂĄ. SzĂĄmukra a szex az egyetlen terep, ahol van esĂ©lyĂŒk törĂ©keny nƑvĂ© vĂĄlni egy erƑsebb fĂ©rfi oldalĂĄn, hiszen a szemĂ©lyisĂ©gĂŒk egyĂ©bkĂ©nt minden szituĂĄciĂłban rĂĄkĂ©nyszerĂ­ti Ƒket arra, hogy erƑsek legyenek. EzĂ©rt a szex egy kiemelkedƑen fontos terĂŒlettĂ© vĂĄlik Ă©letĂŒkben, hiszen egy alapvetƑ szĂŒksĂ©gletĂŒk vĂĄlhat valĂłra szex közben. Abban az esetben, amikor egy nƑ ezekre az Ă©rzĂ©sekre vĂĄgyik, Ă©s mĂ©gsem tudja megĂ©lni egy gyengĂ©debb partner oldalĂĄn, akkor nƑisĂ©gĂ©ben sĂ©rĂŒl. Nem jĂł Ă©rzĂ©s “mindig erƑs nƑnek” lenni! Az erƑs nƑk vĂĄgynak arra, hogy legalĂĄbb nĂ©ha gyengĂ©nek Ă©rezhessĂ©k magukat, Ă©s ezt csakis egy erƑsebb partner oldalĂĄn törtĂ©nhet meg.


(BibĂłk Bea PszicholĂłgus, szexuĂĄlpszicholĂłgus)



2021. dec. 17. 07:37
1 2
 1/20 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
Most tényleg itt reklåmozod magad? :D
2021. dec. 17. 07:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/20 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
JĂł Ă­rĂĄs , van benne sok igazsĂĄg
2021. dec. 17. 07:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/20 anonim ***** vĂĄlasza:
80%
PfĂș olyan hosszĂș a szöveg, a rizsa, hogy el se olvasom mert kisĂŒl az agyam Ă­gy kora reggel!
2021. dec. 17. 07:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/20 anonim ***** vĂĄlasza:
93%

Ez egy


Szegszhirdetés?

2021. dec. 17. 08:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/20 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Nem szexhirdetés.


Annyi csak, hogy szƱz fĂ©rfikĂ©nt nem igazĂĄn tudom, hogy Ă©n mire vĂĄgyom Ă©s, hogy a nƑk mire Ășgy ĂĄltalĂĄnossĂĄgban... ezt szeretnĂ©m valahogy rendbetenni magamban. BĂĄr tudom, hogy ez Ășgy is csak Ă©lesben fog kiderĂŒlni.

NĂ©ha azt Ă©rzem, hogy jĂłl megraknĂ©k egy nƑt, de csak olyat, akit szeretek is, nĂ©ha meg gyengĂ©den "cirĂłgatnĂĄm". Olvastam ezt a posztot Ă©s gondoltam itt egy kicsit közvĂ©lemĂ©nykutatok.

SzĂłval Ă­rhatnak fĂ©rfiak Ă©s nƑk is, sajĂĄt tapasztalatokat, vĂ©lemĂ©nyeket, de Ă­rjĂĄtok le a nemeteket is!


🙏

2021. dec. 17. 08:09
 6/20 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nem olvastam el a fenti szöveget, mert teljesen felesleges Ă©s Ă©rdektelen. ElĂ©g elolvasni a kĂ©rdezƑ #5-ös hozzĂĄszĂłlĂĄsĂĄt.


Mindenki mĂĄs Ă©s mĂĄs igĂ©nyei vannak, ezĂ©rt fontos, hogy a partnereknek hasonlĂł Ă­zlĂ©sĂŒk legyen szexuĂĄlis tĂ©ren. EgyrĂ©szt kapcsolat elƑtt is felfedezheted a sajĂĄt vĂĄgyaidat (Ă©n tizenĂ©vesen sok erotikus törtĂ©netet olvastam pĂ©ldĂĄul), mĂĄsrĂ©szt ha egyĂŒtt vagytok, akkor is lehet bƑvĂ­teni a lĂĄtĂłmezƑn. Mindig lehet Ășj dolgokat csinĂĄlni.


MĂĄsrĂ©szt a legtöbb embernĂ©l a szex hangulatfĂŒggƑ is. A barĂĄtommal valamikor hosszasan elnyĂșjtottan, lĂĄgyan Ă©s romantikusan szeretkezĂŒnk, valamikor teljesen dominĂĄljuk Ă©s bedurvulunk a mĂĄsikkal (vĂĄltozĂł, hogy ki kivel), valamikor elintĂ©zzĂŒk egy gyors kölcsönös orĂĄllal, lehetne mĂ©g pĂ©ldĂĄt hozni, de szerintem Ă©rted.

26/N

2021. dec. 17. 08:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/20 anonim ***** vĂĄlasza:
83%
Nem olvastam végig, mert közben ki kellett vernem, annyira megihletett ez a szösszenet.
2021. dec. 17. 08:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/20 anonim ***** vĂĄlasza:
59%
Mondja meg a nƑ, hogy mire vĂĄgyik Ă©s megkapja. Ne nekem kelljen kibogozni az Ƒsi ösztöneit meg a tĂĄrsadalmi szerepeit meg a mittudomĂ©n mit.
2021. dec. 17. 08:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/20 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
8# Így van, egy felnƑtt ember nehogy már ne tudja, mit akar
2021. dec. 17. 08:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/20 anonim ***** vĂĄlasza:
33%
Ezt a sok rizsĂĄt. SzƱzkĂ©nt fogalmad sincs a dolgokrĂłl, csak össze olvasol mindenfĂ©lĂ©t. Ezt nem lehet könyvbƑl tanulni, engedd el.
2021. dec. 17. 09:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!