Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szoktátok a csiklótokat izgatni?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdem, mert nem tudom, hogy kell. Csak kíváncsi voltam kinek mi a módszere. Mármint úgy értem, hogy széttárt lábakkal vagy kinyújtottal? Az ujjatokat hogy mozgásának a csiklón? Körkörösen vagy fel-le esetleg máshogy?

Igazából azt írjátok ami bevállt nektek. Csak felmerült bennem a kérdés, hogy ki hogyan csinálja, esetleg akad-e valaki aki úgy csinálja mint én:D



2021. dec. 26. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Korkorosen szettett labakkal.
2021. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Körkörösen, széttett lábakkal. Máshogy oda se férne a kezem.
2021. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Vicces, de én széttett lábakkal csinálom háton fekve, de felemelem a lábaim, mert úgy könnyebb nekem az orgazmus, jobban felizgulok:D csiklómon az ujjam fel le mozgatom. Ha valaki körkörösen csinálja, attól egy óra után se élveznék el.
2021. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Nincs kanotok?
2021. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Először behajlított, szétnyitott lábakkal. A mutatóujjammal óvatosan simogatom, átmasszírozom a kisajkaim közötti részt. Ez segít ellazulni és “szaftosodni”.

Néha felnyúlok a csiklómhoz ebben a pózban, és csak a helyét lágyan, finom, gyors mozdulatokkal “legyezgetem”. Egy darabig ezt a kettőt váltogatom. Amikor már jó nedves vagyok, szétkenegetem az egész puncimon. Ez fontos, mert ha szárazon fognék neki, az nem annyira kellemes, sőt fájdalmas is lehet, ezért jobb rászánni egy kis időt az elején a ráhangolódásra és a nedvesedésre.

Ha mindez megvan, leengedem a lábamat, és jöhet az érzéki, ütemes szólóprogram.

2021. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
ujjal
2021. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szorosan összezárt lábakkal elég nehéz hozzáférni... körkörösen. Ezzel együtt te csináld úgy ahogy neked jólesik. Pont ez a lényege: felfedezed, megismered a saját tested, reakcióidat. Itt nincs jó, vagy rossz módszer, csak az ami neked jó.
2021. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan érzékeny,hogy alig-alig tudok hozzáérni.inkább a hüvelyre fókuszálok, utána simogatom egy párszor és el is megyek rövidesen.Mindenkinek más az érzékenysége, illetve az hogy mit preferál jobban. :)
2021. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint senki se csinálja úgy, mint én:D

Én kinyújtott lábakkal és az ujjamat fel-le mozgatom.

2021. dec. 27. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináld, ahogy neked jól esik. Nekem az a legjobb, ha ülök az ágyon, támaszkodom a hátammal és a lábaimat felhúzom. Látok mindent (ugyanis én imádom nézni a puncimat miközben csinálom). Először én is a nagyajkakat izgatom, pláne, hogy szép nagyok. Simizem, dörzsizem, hajtogatom. Aztán amikor nedves vagyok, viszek fel a csiklómra, szétkenem. Miután jól bemelegedtem, jöhet a dildó. Ha elég időt szánok rá, akkor iszonyatosan nagyot tudok élvezni. Próbálgasd. Ami mostanában nagyon jó azaz orálozás közbeni maszti. Hajrá!
2021. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!