Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/pasik/férfiak! Lefekü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/pasik/férfiak! Lefeküdnétek olyan nővel, akinek egy nagy (-45kg) fogyás után lóg a bőre?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: nem ismerkedni akarok, ez csak egy elméleti kérdés.

A kötözködőknek pedig, hogy miért híztam meg: egy autoimmun betegségnek köszönhetően az immunrendszerem elpusztította a pajzsmirigyemet, és amíg nem volt meg a diagnózis, így kezelés sem, addig sajnos csinálhattam bármit, csak úgy szaladtak fel a kilók.

A plusz súly jelentette önbizalomhiány miatt nagyon régóta nem voltam pasival, csak érdekel, hogy emiatt az esztétikai borzalom miatt egyáltalán leállnátok-e egy nővel?


2021. dec. 30. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem ítélkezem.

Én a molett nőkkel nem tudnék szexelni,sajnos nem jönnek be,nem tehetek róla..

Te fogytál , tehát nem lehet baj az alakoddal.

Szerintem nem lenne probléma amit írsz,nem tudom laza vagy komoly kapcsolatra gondoltál,de pl komolynál ez nem jelenthet akadályt,ha vki szeret.

2021. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Nem gondolom, hogy ha már levetkőzött,akkor nem lenne semmi, de ha azt megmutatná előtt, hát.....nem tudom. Egyébként függ attól is, mennyire lóg.

Bocsi az őszinteségért,nem bántás képpen írtam.

2021. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze miért ne. Írj kérdező
2021. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ez a lógás mértékétől is függ. Gondolom, Te is rettentő szégyellős vagy emiatt, természetesen joggal. Ha Téged jobban zavar a bőröd, mint a partneredet, akkor is szeretkezhettek sötétben, vagy hagyhatsz magadon egy pólót. A strandot meg kihagyjátok (szeretkezés céljából is... :) )


Később akár plasztikai műtét is szóba jöhet, bár szerintem az nem olcsó mulatság, és nem láttam még ilyen műtét eredményét sem. Aztán az is lehet, hogy a pasid úgy fog imádni, ahogy vagy! :)


Ismerkedni pedig nyilván lehet így is, egy csinos ruha sokat segít. Aztán közben szép lassan kiderítheted, hogyan reagál a kiszemelt férfi a történetedre.

Lesznek kellemetlen helyzetek, de ezek nélkül nem fogod megtalálni azt, akinek így is kellesz.


Nekem pl. egy gyerekkori baleset miatti arcsérüléssel kell együttélnem (megcsináltatni igen drága és kockázatos lenne). Ezzel azért kicsit nehezebb ismerkedni, mivel nem húzhatok a fejemre pulóvert. :) Ettől függetlenül több, hosszabb kapcsolatom is volt már, szóval nem lehetetlen küldetés az ilyesmi. :)

2021. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát le, mert egy idő után unnám tartani.
2021. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!