Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim Sok nő állítja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim Sok nő állítja hogy azt szeretnék hogy használják, birtokolják, uralják! Szex közben! Meg példákat is mond! De ha ott van a helyzet! Jön az a mondat hogy ezt ne ! Ez nekem nem teszik! Magabiztos férfi kell?

Figyelt kérdés
Tud hogy mire vágysz és az mivel is jár?

#szex #vágyakozás #tudatos #Szex kötöttségek nélkül
2022. jan. 7. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én tudom, de úgy látszik, hogy te nem. Bírom, amikor a férfiak a szenvedélyes és vad szex alatt azt értik, hogy beleverik a fejemet a farkukba.
2022. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen ez igaz
2022. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Sokukat szerintem, csak fantázia szinten izgatja, élőben nem. Plusz, mindenki mást ért vad szex alatt, meg hogy uralják:)
2022. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

#1 jó arc vagy :) respect.


Kèrdező beszèlgessetek egymàssal ne csak sex közben , hanem kèrdezd a vàgyairól rendesen.. többet fog segíteni , mint , hogy itt vàrsz vàlaszokra.

2022. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
En akkor is :) N
2022. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem ha ledominálnak, de vannak határok. Például a pofonok, hajhúzás, lealacsonyító beszéd nekem nem jön be.


A lefogás, durva lökések jók, imádom.


Ezeket előre meg kell beszélni, és minden áron tartani kell magatokat hozzá.

2022. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó partner nem a legdurvábban kezeli a másikat, ha az még kezdő, hiszen csak fantáziája van, azt se tudja még szerencsétlen, hogy milyen a fájdalom és az alázás, hogy tényleg élvezi-e közben. Fokról fokra kell rávezetni és bizalmat kell kiépíteni, szokásokat, illetve mindig kell figyelni arra, hogy mit kér a másik.

Ritka nagy nyomorék vagy, kedves Kérdező, látszik, hogy a szexuális kultúrád egy nagy nulla. Mellesleg elárulom, simán csak szar vagy az ágyban, ha a partnered nem élvezi, ha durvulsz. Nálam valahogy szokták szeretni a nők, pedig nem finomkodom, csak mondjuk odafigyelek.

2022. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben nem voltam olyan férfival aki tényleg jó az ágyban és domináns is.

Az ha valaki amúgy ilyen kis lágy érzéki szexet szeret de a kedvemért kb szívességből raüt kétszer a seggemre az nem ugyan az mint amikor valaki domináns és ezt minden mozdulata sugallja az aktus közben.

2022. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Olyan férfiaknak engedik meg, akik gazdagok, nagyon magabiztosak, és nagyon bejön az adott csajnak. Nem akárkinek.
2022. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

A telefonodat is birtoklod, mégsem vágod a földhöz, mert az nem jó.


Ugyanígy a szub hajlamú nőket is tisztelettel kell kezelni, hiszen ő is egy ember, megvannak a maga határai.

2022. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!