Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szex: más barátnőjének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex: más barátnőjének is kellett a harmadik fél udvarlása?

Figyelt kérdés
Idegenekkel nem akar semmit. De ha valamelyik haverommal jóba van, s az udvarol neki 1-2 hónapig, beszélget vele, akkor megjön hozzá a kedve és úgy már össze is jött.

2022. jan. 10. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is jobban izgattak anno a párom barátai. Gondolom mert mi nők jobban vonzódunk azokhoz, akiket ismerünk, jó fejek, szoktunk vele találkozni stb. Valamiféle biztonságérzetet ad, főleg 3as szexnél. Na meg ilyen esetben a 2 srác viszonya miatt nem idegenkednek egymástól annyira, mintha random pasihoz kéne olyan közel kerülni. Meg aztán ott van az a tény, hogy a párom barátja. Az valamiféle plusz szikrát is ad a dologba. Szóval szerintem valahol logikus a dolog.

Én pl 3ast idegen pasikkal nem is vállalnék be. Még nem próbáltam, de izgat a gondolat és mindig úgy gondoltam, hogy a párom vagy szexpartnerem egyik barátjával benne lennék, amúgy nem hiszem.

2022. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Párod barátai nyomultak rád, akár nyíltan, akár párod mögött? Jól esett, idegesített?
2022. jan. 10. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Sajnos (igen így fogalmazok) a külsőm miatt minden exem barátainak bejöttem. Ez azért tud néha kellemetlen lenni akár nekem, akár a páromnak. Azért nyilván diszkréten mutatta ki a többség, de volt olyan barátság, ami miattam szakadt meg. Érdekes helyzetek ezek. Azért azt mondanom se kell, hogy a legtöbb férfit nem érdekli a 3as szex, főleg nem a 2pasis felállás. Nekem legalábbis elég...visszafogott párjaim voltak. Szóval nekik inkább piszkálta a csőrét az, hogy a haveroknak is tetszem. Nem igazán tudták kezelni azt, hogy több férfi is vonzónak tart és bepróbálkoznak. Sosem voltam hűtlen, de nem bírta az önértékelésük. Én meg nem tudok ezzel mit kezdeni, mert nyilván nem én kerestem sose magamnak az alkalmat..
2022. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat is fűzték, bár nem barát hanem tinderről egy srác, és össze is jött a hármas miután eléggé megbizott benne. Igazából még túl jó is lett, mert már egyedül is átjár hozzá kefélni amikor nem vagyok otthon, de nem zavar.
2022. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3as:


Érdekes én büszke vagyok a páromra, hogy másnak is bejön. S büszke vagyok arra, hogy mégis velem van.


--

4es:


Hagytad, hogy felkerüljön Tinderre vagy direkt hármas miatt került fel? Hozzátok jár fel? S te mit csinálsz eközben, mire gondolsz?

2022. jan. 10. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hármashoz, többeshez is kell a bizalom, szimpátia. Gondolj bele fordított helyzetbe (ha plusz egy nő lenne) neked nem kellene hozzá a vonzalom? A nők kicsit összetettebben működnek, van akinek "hozok egy random valakit babám"-nál jóval több kell a bizalom felépüléséhez. Arra figyelj, hogy ne essetek át a ló túloldalára, azért tartsd szemmel az eseményeket ne legyen belőle "kicsábítás".
2022. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elfogadom. Kicsábítani chateléssel a kollégái is próbálkoztak, akik nem is tudnak az életünkről. Bárki. Miközben, akivel jóba van, s akivel összejárunk az kb nekem is átküld, minden félreérthető chatet, nehogy gond legyen belőle. Én örülnék, ha rendes szerelem is kialakulna, szívesen fejleszteném a swingert poli életmódra, nekem is van egy szeretőm.
2022. jan. 11. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki "lefektette", az udvarolt neki előtte, még akkor is, ha már a sokadik alkalommal tették.
2022. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem idegesít, ha valaki csak meg akarja dugni, legalább barátkozon vele kicsit. Örülök, ha beszélgetnek vele. Chaten ráirnak, mizu stb.
2022. jan. 13. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kicsit (nen kicsit) bosszantott, mikor a tőlem kapott szexi randi-bugyijában ment randizni és nélküle jött haza. A hapsi udvarlás helyett egyszerűen letépte róla szex előtt.
2022. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!