Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Oldódott már meg korai magömlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldódott már meg korai magömlés probléma?

Figyelt kérdés
Hogy múlt el ? Nagyon idegesítő hogy azzal küzdök 1percnél tovább nem bírom
2022. jan. 19. 04:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem.
2022. jan. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ennek a technikának olvass utána. Időigényes, türelem kell hozzá, és ha partnered van, neki is segítenie kell.
2022. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert hülyére matyizol, eszed nincs.
2022. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez agyban dől el, de kb olyan nehéz kontrollálni mint a láncdohanyosnak letenni a cigit. Nagyon nehéz. A partnertől is függ és itt nem a türelemre gondolok, épp ellenkezőleg.
2022. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, még soha nem volt erre példa a történelem során. Gondolom ezt akartad hallani, mert így könnyebb. Uralkodj magadon, és húzd el a maszturbálást.
2022. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Urban legend, hogy az elnyújtott maszturbálás megoldja.

Nem oldja meg. Volt idő amikor naponta sebesre vertem a farkam. A végén direkt el sem élveztem. Próbáltam fleshlight műpuncival gyakorolni.

Ez segíthet.

Ne izgulj fel behatolás előtt(elég csak ha a farkad feláll)

Legyen az a punci kissé beindítva(csikló,kis síkosító)

Amikor berakod ne toljad-húzzad.(csak tartsd ben kicsit utána kezdj el lassan mozogni)

Ami legfontosabb(ha már bent vagy), hogy találj egy olyan behatolási szöget ami olyan mértékben ingerel téged, hogy nem pukkansz el.

én az egy lökéstől a 15-20percig mindent átéltem már. Sőt volt olyan, h a farkamat sem éreztem bent hosszú percekig.


Én azt mondom, h az ilyen férfiak pénisze vmi miatt érzékenyebb.

És ha nem kellően laza, síkos a hüvely és nem a megfelelő szöget tartod akkor akkor ez dolog sajnos idő előtt bekövetkezik.

2022. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!