Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye kérdés, de honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de honnan tudom, ha volt már orgazmusom lanykent? Nagyon jó a szex, de miután a másik fél elélvez én meg mindig akarnám folytatni, 3 menet után is. Akkor ezek szerint még sose tudtam el élvezni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy buta vagyok, de sajnos a kérdés teljesen komoly..

23l



2022. jan. 22. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem hülye kérdés csak tudjuk, hogy egy perverz kisfiú vagy.
2022. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg kell kérdezni, akkor nem volt még:D

De amúgy teljesen komolyan: csiklói orgazmus se szokott összejönni soha? Maszturbálni se szoktál?

2022. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Akkor még nem volt.

Ilyen:

“ … Soká hittem, hogy tudom, mi a szex, hogy értem, hogy gyakorlom, sőt, hogy zseniális vagyok benne … aztán 33 éves koromban, “véletlenül” tapasztaltam meg, hogy mégsem … hogy amit korábban orgazmusnak tudtam, csak színes petárda … az atomrobbanáshoz képest … “maradj nyugton” … ennyi volt a kulcs … megpersze, hogy bíztam, és nyugton maradtam … döbbenet … a célt, a kielégülés VÁGYÁT elengedve új univerzum nyílt így meg … “véletlenül” … hogy nyugtonmaradtam … a nyugtonmaradáshoz ugyanis mélyet, egyre mélyebbeket kellett lélegezzek … hogy nyugton tudjak maradni, hogy ne AKARJAK … azonnal, mindent … hogy ne vegyem el, amit és ahogy ÉN akarok, szokásom szerint … és egyszerre valami Nőni kezdett bennem … de nem lokálisan, ahogy addig, hanem az EGÉSZ lényem, energetikám, állapotom alakult át … bizsergető, egész testet átjáró érzet, feltöltődés, remegés az EGÉSZ valómban … és fokozódott, és fokozódott, és fokozódott … az elképzelhetetlenbe … majd ROBBANT … és akkora energia robbant ki-át belőlem-rajtam, hogy az arcom kimerevedett … tudtam mozgatni az arcizmaimat, de vissza-vissza rándult abba a pillanatba, abba a kifejezésbe … majd lassan lecsengett … visszaállt a “normalitás”.

[link]

2022. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljön az idő, tudni fogod.
2022. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!