Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lakásos prosti aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lakásos prosti aki 10 éve szinte folyamatosan aktív, hány férfival feküdhetett le összesen? Tudja e még élvezni egy ilyen személy a szexet, hogy viszonyulhat a férfiakhoz és lehet e még jól működő párkapcsolata ebben az életben?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulhat a férfiakhoz: Mi lehet róluk összességében az őszinte véleménye, vagy akár a tudatalatti benyomása/meggyőződése?

2022. febr. 4. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb utóbb mindenben ki lehet égni, legyen az bármilyen munka. A szexet attól még élvezheti, ha olyan a partner.
2022. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Vannak olyan fétisesek, akik kifejezetten prostituáltakkal akarnak komoly kapcsolatot.


A szexet meg maximum mással élvezi, nem kuncsaftokkal.

2022. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
10 év? Nem kell annyi, érzelmileg pár hónap után kiég. Kapcsolata lehet - mármint olyannal aki elfogadja hogy k.rva. A kuncsaftjait csak "munkadarabnak" tekinti, a szükséges rossznak ami kell a pénzük megszerzéséhez. A szexet tudja élvezni - de nem a kuncsaftokkal.
2022. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
#2 egy részük nem fétises hanem a "menedzserük" akik a prostival tartatják ki magukat.
2022. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2.


Lehet hogy ebben a fétisben én is érintett vagyok. Bár engem nem izgatna szexuális szempontból, hogy prosti a párom, úgyhogy ez inkább szerelem-szerűség lehet a részemről.

2022. febr. 4. 13:06
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Én anno olvasgattam egy k.rva blogját (hülyén hangzik, de tényleg fizetős volt a csaj) aki azt fejtegette, hogy melyik partner milyen volt, meg hogy telik egy napja. Érdekes volt :) Ő pl azt írta hogy volt akivel élvezte.


Ez aztán a munkakapcsolat... :D

2022. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
#6 a k.rva kétszer élvez először mikor a kuncsaft fizet neki, másodjára mikor végre abbahagyja és elhúz. 1000-ből 1 prosti van amelyik élvezetből csinálja, de ettől még egy csomó azt fogja mondani "hobbik.rva" meg eljátssza mintha élvezné (hogy hamarabb kivégezze az ipsét / visszamenjen hozzá legközelebb is).
2022. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

7# Jó-jó persze.. de... nem erről beszéltem :)

Nyilvánvalóan tisztában vagyok azzal, amit mondasz.

Itt most arról beszéltem, hogy valaki vette a fáradságot, hogy blogoljon a munkájáról. Azért az csak egy őszintébb műfaj, nem? Mi értelme lenne becsapni az olvasókat? Azt írta, hogy volt akivel élvezte, volt akivel nem. Ez egy személyes beszámoló-féle volt. Ráadásul asszem anonim. Szóval még csak nem is a reklám lehetett a célja. Vagy gondolod, hogy van olyan k.va, aki blogon reklámozná magát? Ennyire kifinomultak lennének a bárcások? Én eddig úgy láttam, hogy elég egy kép, pár infó meg egy telefonszám...

2022. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
8as: be tudnád linkelni ezt a blogot? Köszi!
2022. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#7., #8.



Én elég tapasztalt vagyok már, mint kuncsaft és azért higgyétek el, van bőven amit tudnak értékelni a prostik…


Például hogyha kedves és figyelmes vagy, akkor azt jó páran kifejezetten megbecsülik és hálásak is érte… Hogyha nem egy darabhúsként tekintesz rájuk, azt garantáltan észreveszik.

Vannak annyira tapasztaltak, hogy lejön nekik az őszinte hozzáállásod akár csak a nonverbális kommunikációd alapján…


Van aki ezt külön értékeli és őszintén szimpatizálni kezd veled emiatt…


De van olyan is, aki emiatt lenéz és baleknak néz, azt gondolja hogy “Na most végre itt egy punci/papucs, ennél nem kell annyira törnöm magam, végre lazíthatok kicsit!”.


De a lényeg és ezt az adott prosti sem tudja feltétlenül tudatos szinten, de még az utóbbi kategória is jobban érzi magát a kedves és figyelmes vendégekkel.


Én azt már sokszor tapasztaltam, hogy egy prosti élvezte velem az együttlétet, de főleg érzelmi síkon.

Mármint volt orgazmusa is, tehát testileg is élvezte. De ami kérdésre nem tudom a választ, az az hogy összességében a szexualitásra hogy tudnak még tekinteni…


Van olyan tapasztalatom, hogy egy prosti (a saját szintjén nézve) már nagyon sok pénzt félretett (legálisan) és vissza akart vonulni.

Aztán egy rokona kapcsán lett egy nagyobb kiadása, amire a megtakarítása nagy része rá is ment és emiatt mégsem vonult vissza… Ő “csak” 2-3 éve nyomta az ipart, de nagyon durván kiakadt, amikor megtudta hogy nem tud visszavonulni.

És ennek közvetetten a tanúja voltam…

A komplett férfinemet nagyon durván szidalmazta és akkor látszott hogy őszintén megundorodott a férfiaktól egy életre, a “karrierje” során.

De azért folytatta ahol abbahagyta.


Ez (meg még pár dolog amit mostanában tapasztaltam) elgondolkodtatott, hogy ez mennyire lehet általános…


Azért például 10 év rengeteg idő.


Először fordult velem elő, hogy érzelmileg is vonzódni kezdtem egy hivatásoshoz, aki már 10 éve csinálja…


Nekem művészet az egyik hobbim és imádom azt a dolgot, viszont volt idő amikor megpróbáltam abból megélni…

Ment is volna, viszont annyira megváltozott a kapcsolatom a művészetemmel, hogy már nem tudtam élvezni.

Nem tudtam egyszerre szeretni és munkaként végezni, ezért inkább meg hagytam hobbinak, mert sokkal több boldogságot adott/ad így.


A szex is ilyesmi lehet a prostiknak, nem?

2022. febr. 4. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!