Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy el sem kezdődik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy el sem kezdődik szinte a szex, de én máris elélvezek?

Figyelt kérdés

Életem legjobb nője akivel most vagyok, mindene felizgat én 20-as évem elejen járok ő 32 éves mindketten tapasztaltak kémia nagyon is mukodik, de meg a fizika is, tudom alt iranyitani de ez a csaj vmi menyorszag :P


Attól felek talal egy olyan sracot aki később durran el :P


Nem vagyok paraszt, nyalom falon ujjazom stb ha már kilőttem a tartályt meg 5 percig kb tudom dugni a csajt :P



#Csaj, harmincas, fantasztikus, elsülés, eldurranás, lövelt
2022. febr. 12. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
uh :P teso :P irigyellek nagyon :P probalj :P masra :P gondolni :P
2022. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, :P balfasz :P vagy :P
2022. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz :P Önöm :P :P de azé :P rt ne irigyel :P Neked i :P s :P összejöhet :P bár :P mikor :P egy jó csaj :P
2022. febr. 12. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
nekem :P mar :P osszejott :P csak :P nekem :P nem :P egy fonnyadt :P rozzant :P 30as :P en :P maradok a :P 20 eveseknel :P
2022. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Sírok ezeken a válaszokon😂😂😂😂😂😂 :P
2022. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
61%
Próbálj meg uralkodni az orgazmusodon. A férfiak is tudják késleltetni csak gyakorolni kell. Vannak erről hasznos videók is az interneten. És ne aggodalmaskodj, mert ront a helyzeteden.
2022. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Én sosem tudtam késleltetni bármit próbáltam.
2022. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy mi ez a sok:P zés? :D


Tudok uralkodni sosem fordult velem elő ilyen csak most vmiert felizgat a csaj aztán ahogy berakom már tele van love a nuna 😂:P


Korábban sosem volt ilyen tudtam kontrolálni h mikor akarom kilőni a tartályt, szóval nem tudom most mi lehet :D


Amúgy igen, nekem is s 20 as csajok jönnek be de ez a csaj kb 24 nek néz ki 😂😂 :P

2022. febr. 12. 19:08
 9/10 A kérdező kommentje:

😂 Azt hittem az 1. Válaszoló :P -zik ennyit, aztán a második folytatja, aztán visszaolvastam a kérdést és rajottem h én indítottam el ezt a :P folyamatot 😂 Ez a nyalom - kacsintok szmályli, csak a gyakori kérdés ezt nem ismeri fel.


:P = 😜

2022. febr. 13. 11:10
 10/10 Deflohelp ***** válasza:

Csináld Extra Safe óvszerben, annak vastagabb a fala és kevesebbet lehet érezni benne az együttlétből.

Használj sok síkosítót, az is csökkenti az érzést.

Szex közben gondolj sündisznóra, súrolókefére vagy trisóra.

Lehet kapni orgazmust késleltető kenőcsöt és sprayt is.

2023. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!