Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk, hetero kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, hetero kapcsolatban élő fiúk, hogy jöttetek össze a párotokkal? Hogyan próbálkoztak nála, nehezen alakult a dolog?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy nagyon helyes, félénk pasiba. Én is félénk vagyok. Szoktunk beszélni, mostanában egyre többet, csak élőben (nincs fenn közösségi oldalakon). Kíváncsi vagyok, aki szintén introvertált, félénkebb típus, hogyan mutatta ki az érzéseit a nőnek, mennyi idő alatt alakult ki a dolog, hogyan tudta rászánni magát.

2022. febr. 12. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek lehetsz, mert kevered a fogalmakat.


Én introvertált, ÉS mizantróp vagyok egyszerre. De a farkam kihozza belőlem az állatot, és rámegyek a nőre, legyen az diáklány, vagy MILF.

2022. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol keverem a fogalmakat? Leírtam, akik érdekelnek a kérdésem én, az introvertált félénk emberek. Az ÉS kötőszó hiányolom? Akkor tessék: ÉS
2022. febr. 12. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2.-ra.


Valóban nem érted. Azért, mert valaki visszahúzódó, még nem incel. Attól, hogy nem harsány, és nem bulizik, attól még csajozhat.

2022. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De nincsen facebookja sem?

Semmi?

Csak telefonon lehet elerni?

Ha lenne egy felület ahol tudnál vele írni ott könnyebben rést tudnál ütni rajta, írásban könnyebben megnyilvanul az ember, főleg az ilyen visszahuzodo ember.

2022. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jól teszed hogy élőben beszéltek, Fb-n írogatva nehéz ugyebár egymásba "gabalyodni". Találkozzatok minél sűrűbben és mosolyogj-mosolyogj-mosolyogj, mutass érdeklődést, ha valami félénk próbálkozása van akkor azonnal reagáld le pozitívan, adj neki pozitív megerősítéseket.
2022. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!