Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihallgattam három fiút, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihallgattam három fiút, akik rólam beszéltek. Folyton azt ismételték, hogy "cica vagyok az ágyban". Ez mit jelenthet? Mindhárman úgy besz~ltek, mint ha mindegyikkel lefeküdtem volna, de csak kettővel volt kalandom. 18/l

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből pár dolog kiderül. Első hogy nem vagy túl nehezen kapható, ezzel ki is érdemelted a tisztelet hiányát. Ez látszik rajtuk, a cicaság valószínűleg azt jelenti hogy jól ki tudod nyomni a feneked ha kell.
2022. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne feküdnöd a harmadikkal is és akkor neki is lenne fix véleménye rólad.
2022. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, ez a visszaütője, ha a fél falu megmártotta magát benned.
2022. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 StevenUp ***** válasza:
65%
Gondolom szőrös vagy és amikor tüzelsz akkor hamarabb futsz ki a kocsi elé
2022. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamit leboritasz az ágy széléről 😆
2022. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy erős 2/3-od, ami azért nem rossz arány, már ha a demokrácia felől nézzük akkor sem.


Három a magyar igazság, egy a ráadás. A ráadás legyen az, aki most fog írni egy privát üzenetet (nyugi, nem en leszek az)

2022. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Lefeküdhetnél velem is és akkor el tudnám mondani, hogy mennyire van cica ;)
2022. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

A 'cica' szót előbb-utóbb minden lány megkapja az élete során. Nincs benne semmi különleges. Negatív jelentése nem igazán van. Valószínűleg élvezték és ezt akarták kifejezni vele. És reménykednek, hogy még lesz folytatás.

Egyébként meg honnan gondolod, hogy ők tudják egymásról, hogy te melyikükkel mikor és hogyan feküdtél le? Lehet ők azt hiszik, már mindhárom megvolt.

Én még egyetlen férfi társammal sem beszélgettem arról, hogy kivel mikor hogyan szexeltek, ez nem egy olyan téma, amiről nyíltan szoktunk beszélni.

2022. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Karmolsz? Vagy fújsz?
2022. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bújós vagy! Sok pasi kedveli ezt a fajta viselkedést.
2022. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!