Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bizonyos nőket úgy zavar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nőket úgy zavar a kis mell, mint bizonyos pasikat a kis farok? A nők is hajlamosak az átlagos mellet kicsinek mondani, ahogyan a pasik az átlagos farkat kicsinek mondják?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 23:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Jó kérdés, én férfiként úgy gondolnám annyira talán nem, de nyilván fogalmam sincs mivel pasi vagyok. Szóval könnyen lehet h igen.
2022. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hmm... 🤔
2022. febr. 16. 23:04
 5/29 anonim ***** válasza:
Engem nőként nem zavar,de ez én vagyok. Biztos van akit zavar
2022. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%

Igen. És képzeld a kisfarkúak kismellű csajokkal vannak, a nagyfarkúak pedig nagymellűekkel.

Nyilván vicc.

2022. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
3-as vagyok. Elfelejtettem leírni valamit. Sztem a férfiaknak ez azért érzékeny téma mert a nőket senki sem szólja meg, hogy micsoda p*raszt ha emiatt beszól és a tv filmek, sorozatok rendszeres kelléke a kis farokkal való poénkodás, cikizés. Csak, hogy egy példát is írjak, legutóbb a Squid game-ben láttam ilyet. A nő lefeküdt egy szereplővel, majd amikor a nő magához szorította a pasast és bosszúból leugrott vele a mélybe, előtte még beszólt neki, hogy kicsi a farka. Képzeljétek el ha ugyanez fordítva lenne a filmekben és a férfiak cikiznék a nőket, hogy: hehehe neked kicsi a melled! Ezért nem vagy jó az ágyban hehehe! Nyilván mindenki úgy nézne rá mint egy nácira, hogy hogy lehet ekkora p*raszt.
2022. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jah..felnagyitanak mindent, nem csak a ciciket, striakat, narancsbőrt, 3-4 kiló pluszt. Csak, hogy a nő kompatibilis a különböző műtéti beavatkozasokkal, lehet nagyobb cici, kerekebb popsi, amit csak akar, határ a csillagos ég....de ha egy férfi nagyobb farkat akar azt, hogy...brutális a műtét, meg utána olyan mint egy rozzant laza kilincs, tengleng a farok.
2022. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Sőt, szerintem rosszabbak is, és ezt úgy mondom, hogy én valójában a férfi rinyát sem értem. De azért a kis melleknek igen népes rajongótábora van, akár az extrém kicsiknek is, erre ezek neki állnak rinyálni. ????? Komolyan nem értem mi bajuk van.
2022. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én a kicsi ciciket imádom. F
2022. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!