Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges a barátság extrákka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a barátság extrákkal problémamentesen? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy nem tartom magam egy szégyellős srácnak. Még gimnazista vagyok. Rengeteget sportolok, nagyon sok az ismerősöm, ezáltal az ismeretségem is nagy. A lényeg, hogy rengeteg lánnyal ismerkedtem meg és bőven lett volna lehetőségem velük a szexre. Viszont nagyrészük párkapcsolat nélkül bele se ment volna, illetve, nagyon sok olyan lány barátom van aki vonzódik hozzám, de fiúbarátja van. És azok a fiúbarátok az én közeli barátaim akár. Nem akarom őket megbántani/ megutáltatni magam, viszont egyszerűen hihetetlen, hogy körbe vagyok véve jobbnál jobb nőkkel és egy sem jön össze, mert nem akarok kellemetlenséget.


Mégis, van arra mód szerintetek, hogy megoldjam ezt probléma nélkül?


Létezik olyan, hogy barátság extrákkal?? Sosem tapasztaltam.


Hogyan tudassam egy lánnyal, hogy párkapcsolat nélkül, belemennék mindenbe, úgy, hogy ne haragudjon rám utána?


Ti mit gondoltok? Szívesen meghallgatom a történeteiteket és tapasztalatotokat. Köszi!



2022. márc. 1. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szevasz Vincike! Figyelj toki! Fogjal csajt magadnak! Menjetek bulizni! Kis pia tánc és kozelebb is kerültél a csajhoz, dugjad meg fele őket! Ezek mi olyan bonyolult?
2022. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Persze, rengeteg ilyennen voltam. Kommunikalni tudni kell, fo az oszinteseg, es hogy mindenki jol erezze magat.

Mas kerdes, hogy aki jo szexet akar, nem gimis sracokkal megy bele.

2022. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk te nem "barátság extrákkal" akarsz hanem dugópajtit, szexpartnert. A barátság extrákkal egy barát, akivel időnként dugsz is. Ez az ami a gyakorlatban nagyon ritkán működik, mert valamelyik fél elkezdi túlgondolni a dolgot és utána a barátság is ugrik.

Ha tudsz csajozni akkor menjél szépen bulizni, ismerkedni ahogy az #1-es is írja ne az ismerőseidtől ácsingózz potyakp.ncira. Ha egy csaj azt mondja szimpi vagy és dugna veled, csak párkapcsolatban akkor megmondod, hogy te nem akarsz párkapcsolatot de bejön neked a csaj. Ha annyira jó vagy, akkor 10-ből 1 nő bevállalja a dolgot így is.

2022. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Írhatnék privátot is, de talán más is válaszol. Mit értesz az alatt, hogy kapcsolatban szexelnének a lány ismerőseid? Hány hét beszélgetés, vagy hány randi után adnák oda magukat? Mert nekem volt, hogy 2 hét ismerkedés + 1 randi után nála alhattam és szex, viszont ez még ennyi se lett volna, csak karanténba került. És közben elvileg kapcsolatot akart. Viszont felmerül a kérdés, hogy aki kapcsolatot akar, miért adja oda magát rögtön az első alkalommal. Tehát ha így futsz neki, lehet te is belefutsz olyanokba, akik meglesznek kapcsolat nélkül is. Annyi a hátulütőd, hogy fiatalok vagytok, és nem biztos, hogy jó tönkretenni őket, az én esetemben mindketten 27 év felett voltunk már több kapcsolattal, egyéjszakással, miegymással, így nem osztott, nem szorzott a sérülés, nem is volt nagyon.


31F

2022. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Máris máshogy állok hozzá a dologhoz. Még egy kérdés. Hogy lehet megváltoztatni a nevet gyakorin? :D
2022. márc. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!