Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori az ilyen nő a valóságban aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 12. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind oké, de ha ezek a csajok egyszer lebuknak a feleség előtt, utána tuti elmegy a kedvük az ilyesmitől.

(legalább is ha olyan feleséget fognak ki aki nem az az ilyedős fajta)

2022. márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:
67%
Ez a tipikus ba*atlan feminista nők véleménye. Mi abban a dicsőség hogy egy pasinak se kellett annyira hogy "oltár elé vezesse"? Illetve mi abban a dicsőség hogy a pasi gátlástalanul a szájába veri, aztán hazamegy amíg a nő osszeszedi magát és a végbelét? Ugyan, semmi. A nő büszke rá hogy "elhóditotta" a pasit, de a valóság az hogy a legtöbb pasi tisztában van vele hogy a nők ezen típusa tényleg csak arra jó hogy mikor unatkozik az ember akkor leveszi a polcról aztán visszarakja a polcra ha megunta. Ez nem "Vadászat" A nők szempontjából. Az oroszlán se azért kergeti a zebrát hogy egyszer megharapja.. Az igazi vadász nők azok akik a semmiből házat férjet gyereket szereznek maguknak és élnek a pasi pénzéből boldogan :)
2022. márc. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért ritka. Nagyon defektes az ilyen. Én inkább úgy gondolom hogy a szeretők vagy egy rossz kapcsolat után lesznek inkább szeretők, de csak amég készen nem állnak egy normális kapcsolatra, vagy beleszeretnek a férfiba, es sodródnak az árral, esetleg reménykednek is.

De az ilyen gerinctelen féreg az kevés.


Mondom mindezt úgy, hogy én is voltam már szerető, de sose gondolkodtam így mint a cikk szereplője, inkább csak nem akartam kötöttséget, felelősséget, mert nemrég lett vége egy komolyabb kapcsolatomnak. Viszont az apa mindig is tabu volt nekem.

2022. márc. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez egy elképzelt jellem. Valami férfi szerző "írói" munkásságának a terméke. Ha létezik is ilyen, elvétve.
2022. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StevenUp ***** válasza:

ma 07:10


Szinte biztos hogy nő írta. Egy dagadt / csúnya 30+os nő aki semmit nem tud felmutatni csak egy irodai állást és valami gagyi diplomát. :D Bármibe le merem fogadni

2022. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Abban eszerint egyetértünk, hogy nem valós.
2022. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!