Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahozhatom valahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahozhatom valahogy a vágyat,hogy kívánjon a férjem? Férfiak véleménye érdekel,mi az ami számukra vágykeltő

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában nem igazán kíván engem és nem tudom mit vessek be. Nem akarom csesztetni, beszéltünk már róla de szerinte egyszerűen csak máshol jár az esze( költözés előtt vagyunk) elfoglalja a munka, a sok idegesség. Néha néha odacsiptem már neki,hogy a mi kapcsolatunk kezd végetérni a szex hiánya miatt. Szeretném ha újra nőnek látna,ha megkívánna, hogy amikor rám néz le akarjon velem feküdni. Ebben kérnék csak férfiaktól is segítséget. Adok magamra,csinos vagyok,sportolok,nem vagyok elhízva. Biztos, hogy nincs rajtam kívül senkije és nem csal meg,ez ezer százalék. Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. márc. 13. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Cuckold.
2022. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Mennyire vagy elhízva?
2022. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva! 55 kg vagyok,heti 4x járok edzeni és ezenkívül úszok is... Semmi baj az alakommal.
2022. márc. 13. 12:16
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha valaki jól megdug a férjed szeme láttára.

Ahogy az első írja.

2022. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sablonmegoldások, mint az együtt töltött minőségi idő, közös programok erőltetése, vagy próbálkozhatsz szexi fehérneműkkel, spontán szexeléssel új helyeken a hálószobán kívül: természetben, autóban stb. De az a helyzet hogy a férfi farka egy idő után már egyre kevésbé merevedik a megszokott testre. Szívás, de így intézte a természet, az evolúció.
2022. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Stresszöl elégé elmehet a kedve szokták mondani egy pasi csak dugni akar, de nem igaz munkahelyen otthon gondok vannak(költözésre gondolok) szerintem neki is ugyan az kell mint neked elismerés szerintem ha kicsit megdicsérnéd, hogy milyen ügyes férfi milyen jól veszi az akadályokat

mennyi mindent elértetek akkor ő is férfinak látja majd magát és akkor megjön a kedve.

2022. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Én meg el vagyok hízva, a férjem ha tehetné le se szállna rólam.
2022. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nehany het tavollet a baratnomtol nagyon meghozta hozza az etvagyam, annak ellenere hogy azelott nem annyira kivantam
2022. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Újítások bevezetése, pl.: lábmunka kipróbálása, akár csak simán kajálás közben az asztal alatti lábbal való "véletlen" odatalálással.
2022. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

"Én meg el vagyok hízva, a férjem ha tehetné le se szállna rólam"


Vagy ha tehetné leszállna, csak nem tud olyan magasról.

2022. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!