Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 évesen miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen miért nem tudok megmaradni egy pasi mellett sem?

Figyelt kérdés

Voltam már férjnél vannak gyerekeim.

De nem bírok egy pasi mellett letagadni. A gyerekek apját is nem egyszer csaltam meg. Voltak komolyabb kapcsolataim és sok szex kapcsolatom is.

Nem bírok egy pasi mellett leragadni sokáig.

Mindig azt nézem kivel kellene összejönni dugni. Hiába jó az aktuális partnerrel mindíg másfelé nézegetek és azon fantáziálok milyen lenne mással a szex.


2022. márc. 21. 07:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
73%
Szegény gyerekeid.
2022. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
81%
Keress fel egy pszichológust
2022. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
46%
Isten tartsa meg jó szokásod.
2022. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 StevenUp ***** válasza:
54%
Mert pezseg benned a k*vavér
2022. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
74%
Egy igazi ribi vagy azért. Sajnálom a gyerekeid, hogy ilyen anyjuk van és ilyen példát látnak tőled és a volt férjed is, hogy egy ilyen nőt képes volt elvenni.
2022. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

1. Miért? Szerinted ők ebből észre vesznek bármit?

Azért nem hozok fel minden nap másik pasit magamhoz. Csak azt akivel már elég régen tart a kapcsolatom. Elválni meg más is elvált már nem én vagyok az egyetlen.

2022. márc. 21. 07:45
 7/75 anonim ***** válasza:
21%
Mert kíváncsi természet vagy és mindig a legjobbat akarod magadnak. A magamfajta pasikat éppen ezért nevezik szarrágónak. Pedig csak élvezem az élet adta lehetőségeket.
2022. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
80%
Ne hidd, hogy a gyerekeid buták fogalmad sincs mennyi esze van egy gyereknek. Nem tudom hány évesek, de rá fognak jönni milyen ember vagy. Aminek nem fogsz örülni
2022. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 Noren1989 ***** válasza:
58%

#7, a magadfajta nőket is ugyanennek hívjàk.


Kérdező: valszeg kötődési gondjaid vannak, gondolkozz el nyugodtan a pszichológusos felvetésen, megh szüleiddel milyen volt a kapcsolatod kicsiként.

2022. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
73%

NEked egyéltalán nem jó szex, nem vagy kielégült és talán tudat alatt is mindíg azt keresed.

HA azt megtudnád magadnak magyarázi és változtatnál rajta hogy kielégülj a szexben , akkor az mellett megmaradnál.

De ezt magadban tisztázd le hogy mi lenne az , milyen plusz esetleg hogy kielégülj olyan istenigazából.

2022. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!