Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, taszítónak, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipeszfej kérdése:

Lányok, taszítónak, vagy vonzónak találnátok, ha ilyen kép jönne veletek szembe Tinderen?

Figyelt kérdés

[link]


Persze gondolom, hogy akadnak ilyenek, de érdekel, hogy ez csökkenti vagy növeli az esélyt. Leginkább a fiatalabb réteg véleménye érdekel ugyanis 19 vagyok, de az idősebb nők véleményére is kiváncsi vagyok :)

Legfőképp egyéjszakásokról lenne szó, mellesleg ez csak utsó képnek menne a normális képek és bemutatkozás mellé.

Természetesen a srácok tapasztalataira is kiváncsi vagyok ezzel kapcsolatban.



2022. ápr. 5. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Taszító
Vonzó
Semleges
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már tinderről több egyéjszakásom is, de egyikhez sem kellett ilyen kép, csak normális.
2022. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz! Nem a tested, hanem hogy így "hirdeted" magad. Idősebb n
2022. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a szavazásokat :)
2022. ápr. 6. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

ez a vicces benne, hogy azt hiszed izmos vagy, vagy legalabbis azthiszed van rajtad izom.

csont sovany vagy, elarulom hogy a kockahashoz nem kell edzeni a hasat, eleg az alacsony testzsir%, ezert latszanak a kockak.

persze nem kell mindenkinek izmosnak lennie, csak ne csinalj ugy ilyen testtel mintha mutogatnivalo lenne

2022. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
megegyszer megnezve a kepet helyesbitenek, ezzel a testtel szerintem te is latod hogy nem vagy izmos, igy azt a reszet ne vedd figyelembe. ezesetben viszont szerintem felesleges felmeztelen kepet feltoltened magadrol, ahol az arcod nem is latszik
2022. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, tisztában vagyok vele, rámfér egy jóadag tömegelés, de nyár előtt nem akarok még belevágni.

Ennek ellenére sok srácot látok aki még instára is ilyesmi képeket rak ki, hiába van genetikailag kockahasa.

Izmosnak egyáltalán nem gondolom magam, ne essék félreértés :D

2022. ápr. 6. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a testalkatot, de inkább élőben, nem akarom, hogy az esetleges jövendőbeli párom testet boldog boldogtalan látná tunderen
2022. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!