Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordulhat, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egyszerűen csak nem jön be nekem a nyalás, vagy az lehet a baj, hogy nem akadtam megfelelő partnerre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert soha nem beszéltem még olyannal, aki azt mondta volna, hogy semleges neki, unatkozik közben, inkább csinálna valami mást (ahogyan én). Kb. minden nő azzal jön, hogy neki ez alap a szexben, ragaszkodik hozzá, imádja, sok mindenkinek egyenesen a kedvenc része, el sem tud élvezni máshogy. Én meg nem igazán értem az okát, mert ott van a pasinak a keze, ami sokkal inkább alkalmas finommotorikus mozdulatok végzésére, az inger erejét is ügyesebben tudja irányítani vele. Nekem maga a tudat, hogy valaki a nyelvével/szájával ér hozzám intim területen, nem ad hozzá semmit az élményhez, nem lesz tőle jobb érzés.

2022. ápr. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel nekem inkább hüvelyi orgazmusom van, a nyalás az ilyen semleges, de egy jó dugással semmi se ér fel N
2022. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
jó partner kell hozzá. nem minden pasi tudja jól csinálni
2022. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Voltam már pont elég pasival, hogy fel tudjam mérni, ki mennyire ügyes, és valóban vannak, akik bénák, de aki kifejezetten jól csinálta is max annyira volt elég, hogy meghozza a kedvem a valódi (értsd: behatolásos) szexhez, semmi orgazmus vagy bármilyen extatikus élményt nem okozott soha. De többségében nekem is inkább semleges érzés, amit pár perc után unni kezdek és lépnék tovább a számomra élvezetesebb részek felé. Én a részemről boldogan megvagyok nélküle, és őszintén szólva engem az is zavar, ha a pasi a kezével matat odalent. Engem valahogy az sem hoz lázba.


Pénisztől átlagosan 5 percen belül elélvezek viszont (először), szóval nem arról van szó, hogy érzéketlen lennék vagy frigid :D


Szóval mások vagyunk, különbözünk, így szép a világ :)

2022. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam nagyon ügyesen nyaló partnerrel, de az élvezés közelébe sem jutottam, nekem más, erősebb inger kell, mint amit egy nyelv tud adni. Kellemes volt, de nem több. Szerintem nincs ezzel baj.
2022. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jò darabig èn is azt gondoltam, h velem vmi baj van, mert nem tudok a nyalàstòl elèlvezni. Olyan sok helyen olvastam, h a hüvelyi orgazmust nehèz elèrni, a csiklóval egyszerűbb. Na nekem pont fordìtva volt, vagyis van mèg mindig

Az első barátommal amùgy kellemes èrzès volt, de ennyi

A másodikkal viszont kifejezetten rossznak is mondhatnám... mondtam is h ezt ne erőltessük

A mostani pàrom viszont vagy jobban csinàlja mint az első 2 vagy egyszerűen csak az èn testemnek jobban. Ìgy sincs pusztàn a nyelvètől orgazmusom, de az ujjàval nyilvàn erősebb a stimulàciò ès azt nagyon szeretem, ùgy el is tudtam élvezni (26 voltam mikor először sikerült)

Összegezve nem minden pasi csinàlja jòl, nem minden pàr passzol össze szexuàlisan ès nem egyforma mindenki teste!!

2022. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!