Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kulcsár Edina ide vagy oda?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulcsár Edina ide vagy oda?

Figyelt kérdés
Legyünk őszinték egymással. Tegyük félre a viselkedését és azt az életet amit művel. Van itt olyan aki nem répázná meg? Mindig bomba nő. Mondjon ki mit akar
2022. ápr. 28. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Adnám
Nem bökném meg
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Üsse kavics, ha nagyon könyörög érte 😂
2022. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Személyesen ismerek legalább egy tucat lányt aki legalább olyan nőies és tiptop, vagy még jobban, és mellette nem olyan ostoba semmirekellő haszontalan, mint KE.

26N

2022. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Én abszolút nem tartom szépnek, így csak akkor dugnám meg, ha engedné seggből szájba.
2022. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

oké, megdugod párszor tök jó, úgy ahogy jobbá teszi az életed pár óra erejéig


de szerintem hosszabb távon meg olyan szinten leélné az ember agyát, hogy úgy már nem igazán éri meg.

2022. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem bomba nő közel sem, de dugnám.
2022. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Igaz hogy nő vagyok és hetero, de én már nem látom szépnek. Viselkedéstől függetlenül. Nem csúnya persze, de olyan szépnek se látom. Amikor királynő lett akkor még igen.
2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet akkor még nagyon fiatal volt, és azóta megfakult a szépség


de amugy szerintem egy proli nő


elvégre proliknak szerepmodell a csávójáival egyetemben

2022. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!