Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan férfi,aki nem akar megkúrni mindenkit a párja mellett és nem csak azért van vele,mert jobb nőt nem kaphat?

Figyelt kérdés

Komolyan elgondolkoztam most ezen, amilyen kommenteket olvasok itt nap,mint nap.. és nem egyet vagy kettőt,hanem rengeteget.

Most is volt egy kérdés, amilyen válaszokat lehet ott olvasni kezdem azt hinni,hogy tényleg minden férfi ilyen..


2022. máj. 1. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Létezik! Azért vannak még normális pasik is!
2022. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem mindenki ilyen

Én pl nem vagyok ilyen

2022. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Igen
2022. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Hiába vannak, ha a nők ignorálják őket. Vagy nekem például a barátnőm akart mindenkivel dugni. Szakítottam, de a monogám lányokat nem érdeklem, csak a strigulázós pasik, mert azt remélik, hogy majd megváltoztatják őket.
2022. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
ne az itteni emberekből indulj ki. Itt mindenki szexisten
2022. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

" amilyen kommenteket olvasok itt nap,mint nap"


Engedd meg, hogy felhívjam a figyelmed arra, hogy azért ami itt elhangzik nap mint nap, az egy nagyon pici buborék, ami sokszor köszönő viszonyban sincs a valósággal, arról nem is beszélve, hogy mennyire nincs átgondolva, amit sokszor leírnak (nem kell mindenkinek elhinni, hogy amit ír, szavaz, aszerint él és élőben is azt mutatja a körülötte lévőknek is).

Tehát már itt hibás az egész következtetés.


2. Az, hogy "pasi vagyok tehát mindent megdugok" az egy divatkomment, amit egyes egyedek imádnak hangoztatni, de ők viszont nap mint nap, mindig és mindenhova odaírják ezt, mint ahogy a kutyák jelölik meg a tűzcspokat. Nekik ez az identitásuk, ezért tűnik olyan soknak.


3. A férfiak statisztikailag sokkal később kezdenek el szexelni, mint a lányok, elég ránézni bármelyik középsulis osztályra hogy hánynak van barátja és barátnője meg hányan szexeltek már 15 évesen. Aki ki tudta élni magát, az potenciálisan monogámabb, és itt könnyen lehet hogy van egy csúszás a férfiak oldalán, de nem hiszem hogy személyiségbeli különbségre kellene ezt alapozni, hanem pusztán ebből a tényből.

2022. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Létezik, és én nagyon ritkán látok olyan kommenteket, amilyenekről írsz.
2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2022. máj. 1. 20:12
 9/18 A kérdező kommentje:
2022. máj. 1. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Létezik vajon olyan nő aki a párjától minden tőle telhetőt megkap és még így se elég csak eldobja mint egy rongyot hogy neki időre van szüksége s a párja ennek ellenére úgymond könyörög ne tegye ezt.. Csak a remény és öngyilkos gondolatok.. Nem ő volt a legjobb nő a világon és persze bizonyára kaphattaam volna mást de én szerettem úgy ahogy van s én őt megvaltoztatni soha sem akartam. Basszameg reménytelen minden bocs hogy egyáltalán ide írtam
2022. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!