Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új barátnőm többször meg kért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőm többször meg kért hogy vegyek fel fürdés után "inget" mert meg bolondítom benne annyira bejön neki. Más lányok is vannak így? Jobban izgultok a ki öltözött pasikra? Vagy csak az én barátnömnek jön be ez ennyire?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

de, igen, minden no egyforma, minden egyes no ennyire izgul az ingekre.

elso csajod vagy mivan? minek ilyeneket kerdezni? valakinek a dagadtak jonnek be, van akinek a vekonyak, meg vannak akiknek a kioltozottek..

2022. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő bukik az elegáns pasikra. Ing, zakó, öltöny,...bejön a nőknek.
2022. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Örülj neki, ne pedig itt kérdezgesd a fasságaid.
2022. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb az ing pasin, mint a póló. Öltönnyel nyakkendővel elegáns. De színes ing farmerral is jó nagyon.
2022. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is bejön ha a csaj vesz fel inget, igaz pasi vagyok, de az is szexi tud lenni, persze az ing felső gombjait nem kell begombolni:)
2022. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bro' fordítsd meg a dolgot. Neked mi tetszik jobban egy csajon, egy sportcipő, vagy egy szexi magassarkú? Na ez kb. a nőknél is ilyen, csak itt az elegáns viselet, az ing ami a férfiaknál a magassarkú.
2022. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!