Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes jelenség az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes jelenség az ha hajnalban arra riadtam fel,hogy a pasim a farkát álmomban a számba akarta dugni? Amikor kérdőre vontam, hogy miért tesz ilyet akkor csak röhögve azt feleli,hogy kíváncsi volt álmomban rácuppanok-e. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Jol pofan vertem volna.
2022. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Idióta
2022. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez igy tudom ráadasul buncselekmeny is.
2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
*ezt ugy tudom
2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

3. Ne legyél már idióta!


Kérdező: Mi férfiak szoktuk ezt. vagy kérdés nélkül nyalni, mikor alszik a csaj, vagy szopogatni a lábujjait,...

2022. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Normálisnak nem lehet nevezni, de a bűncselekménytől azért nagyon messze van.
2022. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Legközelebb kicsit(komolyabban)használd a fogaidat!


Ha kérdezi,megijedtél,így reagáltál rá.

2022. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Azta, ez durva. Ilyekor meg kellene jól csavarni a golyóit...
2022. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Ne már, csak viccelődött, nem értem ez miért olyan nagy probléma. Nem állandó, nem erőszakos, akkor ne csinálj ügyet belőle, nevess egyet rajta. Miért, még sosem fordult elő, hogy amíg még aludt, szopni kezdted a farkát? Most háborodjon fel? Vagy fordítva, hogy elkezd simogatni, kinyalni, hátha felébredsz és vevő leszel egy kis szexre? Nem látom be, ez mitől lenne durvább...
2022. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Te meg játékból éjszaka told a púzójába a seprűnyelet mert csak kíváncsi voltál rá álmában tudat alatt nincsenek-e homoszexuális vágyai, s ha felébred akkor ugyanúgy csak röhögj az arcába.

Ja és amúgy meg dobd ki az éretlen gyökér idiótát. Az élet más területén is ilyen lesz.

2022. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!