Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is gondolt már arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolt már arra, milyen szerencsés, hogy kifejezetten formás, szép farka van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfinek fitymaszűkületes, torz, aránytalan, kicsi, csúnya a bőr, bőrkinövéses, girbegurba, vékonyka, stb. Rengeteg a csúnya farok. Gondoltál már rá, milyen szerencséd van, hogy neked kívánatos farkad van?
2022. máj. 31. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.szeretem a farkam vastag is,elégedett vagyok vele
2022. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem véletlen szexelek folyton, azért ez önbizalmat is ad
2022. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Más is gondolt már arra, milyen szinten nem érdekli a nők legnagyobb százalékát a férfiak farkának külleme?

Csak a férfiak foglalkoznak ezzel (is)

2022. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Utolso: Volt olyan partnerem, akinek az egy dolog, hogy kicsi es vekony volt, de meg enyhen fitymaszukuletes is volt a szine meg ilyen lilas-pirosas volt meg girbegurba mint a kutyaknak. Egyszoval nagyon csunyacska volt. Meg volt olyan is, akinek tenyleg szep vastag, rozsaszinu, kelloen eres, jo volt ranezni. Szoval engem azert nokent erdekel valamennyire.
2022. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Ahogy a nőknek is van egy halom ilyesmi, amiről a férfiak magasról tesznek de ők mégis görcsölnek rajta (tulajdonkképpen a többi nővel versenyezve)
2022. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem azért elég sok nőt érdekel, hogy amit be kell kapnia, az ránézésre is gusztustalan-e... :)
2022. máj. 31. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:

#3

Igen, akiknek kb az a szexuális kultúrájuk hogy heti 1-2szer 5 perc reszelés. A napi szinten, minőségien szexelőknek a legnagyobb részét igenis érdekli, persze nem az hogy emiatt most szakít valaki vagy ilyesmi, de azért mégiscsak jobb ha esztétikusabb.

Személyes tapasztalat, részegen egy kisebb társaságban feljött ez a téma és 2 lány is mondta hogy egy egyenes, 16-17cmes pénisz jobban tetszik nekik.

2022. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a sajátom, örülök, hogy ilyen van.

Persze ha a szociális készségeim lennének inkább egy kicsit jobbak, több sikerem lenne. :)

2022. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát nem érdekli!
2022. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen!
2022. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!