Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik NEM szerelemből veszített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik NEM szerelemből veszítettétek el, megbántátok?

Figyelt kérdés
Kivel, hogyan, miért nem szerelemből történt az első? Visszacsinálnátok? Ha megbántátok, miért, ha nem, miért nem?

2022. jún. 10. 08:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, és egy 25 éves nő avatott be. Szerelmes nem voltam, de természetesen nem bántam meg.
2022. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
40-es nővel volt az első. Nem bántam meg, mert elértem vele a célomat, pszichés gát lebontását. Egyébként meg jó élmény volt olyan értelemben, hogy figyelmes volt velem.
2022. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megint 1-es voltam) kaptam privátot, nem nem csinálnám újra hanem nem csinálnám máshogy
2022. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
Életemben nem csináltam szerelemből, hol nyalizok majd én egy asszonynak, egyszer élek
2022. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

1-2: Hol találtad a pasit?

Írhatsz privátban is ha olyan

(Lány vagyok)

2022. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

A jelenlegi barátommal vesztettem el. Akkor még nem voltam szerelmes, de már nagyon a közelében voltam ennek az érzésnek. Egy ideje már randizgattunk akkor. Kialakult addigra a bizalom, nem bántam meg, szuper volt. Nem csinálnám másképp.

2022. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Fesztiválon alkalmiban, egyáltalán nem bántam meg. Szerelemből sokkal-sokkal jobb, de akkor és ott annak volt a helye, ideje.
2022. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

15 évesen vesztettem el egy edzőtársammal, egyáltalán nem voltam szerelmes csak jó volt mindkettőnknek, és nem bántam meg, de vele nem csinálnám újra :D

Lány vagyok

2022. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%

Egy buliban ismerkedtem meg egy sráccal, elérhetőséget cseréltünk aztán egy ideig leveleztünk, mire legközelebb találkoztunk. Utána feküdtünk le.

Nem bántam meg de az bántott, hogy úgy éreztem kedvel, de miután együtt voltunk csak egyszer találkoztunk és utána ghostolt, nem írt többet.

Szerettem volna, ha kapcsolat alakul ki a dologból és szarul esett, hogy lezáratlanul szűnt meg az egész, pedig azt hittem tart valamerre. Ő tudta, hogy nekem ő volt az első.

2022. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SaJt01 ***** válasza:
100%

18 évesen egy 40es nővel.

Nagyon fel szabadító volt, sok mindent elmagyarázott hogy a nőknél mi hogy van. Hasznos tapasztalat volt de nem lennék vele újra együtt. Nem bántam meg hogy így alakult.

Később szerelemből sokkal jobb volt.


Szerintem ez az elsőre szerelemből veszítsd el gondolat arra céloz, hogy tudjál bízni a másikban. Ne aktus közben derüljön ki hogy a másik egy kretén, mert akkor ráfázol. De ez a nagy Ő hajszolás megbilincsel. Örülök, hogy mire szerelmes is voltám, már volt tapasztalatom.

2022. jún. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!