Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az arab férfiakn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az arab férfiaknak az anál magától értetődő, és automatikusan csinálnák ha előtte az ellenkezőjét nem beszéltétek meg?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
... és a kecskével is!
2022. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
1-es nagyon adom a válaszodat, de meg kell jegyezzem; a tevét / tevetetemet kifelejtetted! XD
2022. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy arab orvos pasim, ő mivel elég inteligens volt, előre megbeszéltünk mindent, hogy mit szeretne, mit szeretnék. Anált én kizártam. De amire nem mondtam azt, hogy nem szeretném, hú-hú....

Erőszakos volt, rettenetesen megalázott és mélytorok, hajhúzás, fenekelés stb, de mint egy állat. Kissé sub vagyok a szexben és nem áll távol tőlem az ilyen, de nem ennyire erőszakosan és durván.

2022. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es:

😂😆😂

2022. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

1-es:


Hát ez egy ilyen állatos kérdés lett. Meg az is volt... Ha érted.


Akkor már legyünk következetesek. 😂😆😂

2022. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös:

Pontosan! 😉

Én maradok határokon belül...

2022. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

6-os:


Na fejezzük be a MAJOMKODÁST 😉😂 "Insallah".

2022. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer volt arab pasihoz közöm, az is orvos volt, röntgen orvos. A kórházba jártam be hozzá, dugni, amikor ügyelt (hétvégén meg éjjel). Na ő neki alap volt minden. Anál is, mélytorok is, pisi. Minden is....
2022. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!


Őszintén bocsi a trollkodásért!

Nem szánt szándékkal gyalázzuk a kérdést. Csak nehéz volt kihagyni.

Ne vedd személyesnek!

2022. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9:

Nem hinném, hogy haragszik, igen rendes kérdezőnek tűnik.


Kicsit összejöttünk itt, semmi baj...

2022. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!