Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek a túlzott szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a túlzott szexuális vágy ellen?

Figyelt kérdés

Lassan már tönkreteszi az életem és a kapcsolatomat. Nem bírom, ha nem sikerül szeretkezni, kifordulok magamból és ideges vagyok. 😔


22N



2022. jún. 17. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Még több szex 😂 Nem egyforma az emberek libidója, kié ilyen, kié olyan. Keress olyan pasit magad mellé párnak akié hasonló és kedves egészségetekre :)
2022. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan partnert talalj, aki tobbet akar mint te, meglatod jo lesz ;)
2022. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha természetednél fogva magas libidóval rendelkezel akkor érdemes olyan partnert találni akinek hasonló a szexuális étvágya. Sajnos ez mindenkinél más, és nem nagyon lehet befolyásolni hogy magas vagy alacsony legyen a libidó.

Hogy ha ez az életminőséged romlásához vezet akkor mondjuk érdemes lehet egy szexuálterapeuta, de csak akkor hogy ha a magas libidó miatt kivételesen sok stress és feszültség ér és/vagy gátol téged a mindennapi életben is.

2022. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 justdoit60 ***** válasza:
48%

Te vagy az 1%! Hidd el, sok férfi vágya! A legtöbb frigid fa.ina!

A te esetedd sokkal jobb, mint ha állandóan unszolni kellene és magától nem tudja, hogy kb napi szükséglet.

2022. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát... még nem találtam meg az a férfit akinek ment volna...
2022. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy van valaki akinek hasonló gondjai vannak mint nekem, ráadásul nagyon bátor és mer róla beszélni. Eddigi környezetemben szóba sem jöhetett volna ez a kérdés, de megnyugtató, hogy mással is előfordul ez, nem csak velem. Nekem egyébként semmi sem segített eddig, maradt sz önuralom.
2022. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Csajszi, én is ilyen vagyok, pont veled egykorú.


Semmi baj sincs, csak a párod törjön veled lépést tartani ❤️


Szerintem sok férfi álma egy ilyen barátnő. :)


22/L

2022. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*tudjon


Bocsi, autocorrect:)

2022. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos vannak lányok akiknek ez ugyanolyan lelki gondot okoz, mint sok pasinak.

Nekem sokévvel ezelőtt volt egy bnőm, aki hasonló volt, mint te. Mi megoldottuk mindíg valahogy :-).

És igen, nem titok, hogy voltam én is úgy vele általában kéthetente, hogy egyszerűen nem bírta a farkam, az nomrális. Agyilag benne volam mindíg egy kis kényeztetésben, de amikor 2 hétig napont 2-3x szeretkezel és nem 5 perces numerákat hanem félóra-órásat, akkor egy idő után kidől az ember, nincs ezzel semmi gond, neki se volt az.

Akkor csak elnyaltam, ő masztizott sokat. Volt hogy lefelé Siófokra ő 4x élvezett el mellettem a kocsiban, műszerfalra feltett terpeszben lábakkal, aztán bepisilt az élvezettől (nem spricc).

Szóval volt minden.

És igen, megértem a kérdezőt, hogy ez mekkora gond. A bnőmnél is ez volt. Ráadásul szép vékony hosszúcombú, 178cm 50kg stb stb.

Mesélte, hogy az a pasi, akivel neki jó lett volna hosszabb távon, 2-3 honap után bepánikolt, mondván biztos azért masztizik naponta sokat, mert ő nem tud eleget "teljesíteni" és ettől magába zuhant és elindult a hülyesége és ezért lett vége már 4 kapcsolatának előttem.

Szóval hidd el kérdező, nem veled van a baj, hanem azzal akivel vagy. Az hogy mikor és hogyan-mitől áll fel a farka, az tök mindegy. A fejével nem illetek össze, mert neki eszébe sem jut valszeg, hogy csak úgy a leves és a második között letérdeljen az asztal alá és elnyaljon pl.

Vagy amikor hazaér a torkodnál halálfinoman fogva nekinyomjon a falnak és belenyúljon a bugyidba és megnyomja mozdulatlanul a csiklódat, stb stb.

2022. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De senki nem akarna napi 2-3 menetet, és már én érzem magam szarnak meg önbizalmam így sincs :(
2022. jún. 17. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!