Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen óvszert használtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert használtatok eddig és melyik volt a legjobb azok közül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinek kell óvszer? Óvszar inkább. Ha finoman csinálod, akkor gumi nélkül nem kapsz el senkit.
2022. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*semmit
2022. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem szerettem az óvszert, mert sima durexet használtam, mivel nem tudtam hogy tényleg számít az óvszer mérete. Aztán ahogy rájöttem hogy nekem jóval átlag feletti a méretem, vettem egy Masculan xxl-t és azóta teljesen jó gumiban is.

22F

2022. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Én csak durexet használok.

Abból már több félét is használtam. Feel Intimate, Feel Thin, Intense, Extended Pleasure.

Az Intense jött be a legjobban, bordázott.

18F

2022. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

nem használtam annyira sokszor, néhány kalandnál, mert párom tablettázott amikor összejöttünk.

Én használtam olcsó tömegóvszert, drága durexet, de számomra nem volt annyira nagy különbség, szóval nem futnék a boltba ha nem lenne nálam a megfelelő márka.

De ismerek olyan srácot akik csak egyfajta márkával képesek, mert többi nem jött be nekik

2022. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak a gyerekek használnak óvszert
2022. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lidl-ben vásárolt kiszakadt rajtam azt mellőzzétek
2022. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Durexből sokfélét, egyik szarabb mint a másik. Engem már eleve az óvszer nagyon zavar, elrontja a merevedésem, stb. Ha egy mód van rá, nem húzok gumit, úgyis kihúzom mindig.
2022. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Deff ***** válasza:
81%

Látom itt vannak a tipik Gyk-s hatalmas farkúak.


Akinek az óvszertől megy el a merevedése ott viszont szerintem más baj van.Nekem soha semmilyen élményt nem vett el az óvszer.


Egyébként a masculan teljesen jó. Tökéletes ár érték arány.

2022. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Life Styles
2022. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!