Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ha nem akarnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ha nem akarnátok még elveszíteni, de a pasitok akarna azért valamit, melyiket vállalnátok be?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, csak egyiket lehet.
2022. jún. 26. 07:15
A kérdező szavazást indított:
leszopom
hagyom, hogy kinyaljon
análszex
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Leszopom
2022. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha nagyon akarja megb@szhat.
2022. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Továbbra se értem, hogy milyen kapcsolat az, ahol anál előbb van, mint vaginális szex. Lehet, nálam csúszott el valami, de soha életemben fel se merült a gondolat, hogy anállal kezdjünk
2022. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Akinek van minimális esze és tartása, az csakis a nyalást választja.

A többi meg idióta behódolós csicska....

2022. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Az análban is én is benne lennék egy szűz lánnyal.
2022. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4: Én férfiként ilyen esetben szintén azt választanám, hogy kinyalom a lányt, de nem kell azért lehülyézni azokat, akik másként gondolkodnak. Van, akit nem vonz a nyalás. Lehet, hogy fizikailag nem tetszik neki, lehet, hogy az túlságosan intim (még a rendszeres szexuális életet élők között is van, aki nem szereti), és ugyanígy vannak olyanok is, akiket meg jobban izgat a szopás, mint az, hogy ők nyaljanak. Mert miért ne lehetne ilyen? Nem gondolom, hogy a többségre ez jellemző lenne, sőt... de attól még létezik. Mint ahogy az is, hogy valakit izgasson az anál.

Ettől függetlenül én ha úgy adódik, legszívesebben kinyalom a lányt, de természetesen közös megbeszélés kérdése, hogy mi tetszik neki. Amit meg nem szeretne, azt nem szabad erőltetni.

2022. jún. 26. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze majd pont hagyni fogom hogy szétdugja a seggem, mert szűz akarok maradni. Amúgy nekem röhejes ez a szüzesség dolog, mert nem igazán tudok szűzként nézni valakire akinek 500szor megküldték hátulról és csak a kis puncijában nem volt még semmi.
2022. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek a 7-es válaszolóval
2022. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
A 7-sel én is egyetértek. Viszont ami a válaszomat illeti az első kettőt szerintem vállalnám.
2022. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta leszopom a pasikat, 18 éves koromig szűz voltam.
2022. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!