Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose gondoltál rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose gondoltál rá, hogy kíváncsiságból fiúval is kipróbáld?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek félre. Tehát fiú vagyok és azon törtem a fejem, hogy vajon tényleg nem tudna felizgatni egy srác? Tényleg lehetetlen azért mert nem kívánom? Tehát lankadtan maradnék? Valaki esetleg próbára tette magát?
2022. júl. 7. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem még soha.
2022. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Engem mindig érdekelt milyen lehet. Ki is próbáltam. Nagyon jó élmény volt.

Egyébként heteró vagyok, de kellett egy ilyen tapasztalat.

2022. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Kíváncsiságból soha. De egyszer egy buliban amikor megkértem egy srácot, hogy engedjen oda engem is a legjobb csaj seggéhez akit éppen szendvicsben kúrtak, ő pedig nemet mondott, elkaptam a nyakát és seggbekúrtam a gyereket. Volt visítás... 😂😂😂
2022. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Soha!
2022. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
14 évesen a nyári szünetben egyszer egy haverom kitalálta mi lenne ha lesz-pnánk egymást, hogy tudjuk milyen. Én mondtam, hogy kösz nem. De ő erősködött, hogy ő kezdené, stb. A lényeg hogy bekapta. Próbálkozott de nem állt fel nekem. Szóval tudom, hogy abszolut heteró vagyok :D Ha kétségeid vannak magadban te is tedd próbára magad ha van kivel.
2022. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tegyük fel kipróbálnám. Hol találok srácot hozzá?
2022. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
6 választasz a sok köcsög közül akik már írják neked a priviket
2022. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen még csak gondolni sem kell semmire és feláll magától! Mekkora kamu hogy szopástól nem áll fel........
2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
De gondoltam, mert sokat hallottam, hogy a fiúk sokkal jobban tudnak szopni.
2022. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Én igen....kivántam a faszt szopni.....
2022. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!