Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kalandra nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandra nem vagyok képes, viszont hosszutavu kapcsolat nincs kilatasban, de nagyon kivannam mar a szexet?

Figyelt kérdés
Amikor elhatarozom, hogy belemegyek egyejszakasba, es a masik utalast tesz ra hogy benne lenne, vagy alapbol igy ir ram, egybol azt erzem nekem ez meg se kell. Azonban sokszor urja elojon az erzes hogy jo lenne nem a sajat kezemet hasznalni vegre lol. Hosszu tavu lapcsolatra csak ertelmes emberekkel vagyok nyitott ami valljuk be ritkasag manapsag. Hogy lehet legyozni a felelmet az egyejszakazasoktol?

2022. júl. 12. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azt vallom, hogy olyan személyt kell hozzá keríteni aki nem enged viszakozni az utolsó pillanatban sem.

Nem megerőszakol, de érezteti, hogy életed legjobb éjszakája lesz az amit vele töltesz. De még én sem találtam meg azt a férfit.

2022. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyéjszakás? Szexkapcsolatot kell keresni,nem mindenféle kétes nővel/pasival összefeküdni aztán minden sza rt összeszedni.
2022. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1: ez baromság. Belekényszerít egy helyzetbe, aztán, ha mégse "életed legjobb éjszakája" még fel is jelentheted erőszak vádjával...

Tudjad mit akarsz, ne lebegtessed előtte a szexet, ha nem gondolod komolyan. Ez nem a másik félen múlik.

Egyéjszakást értem, hogy kerülöd, mert nagyon kockázatos. Érdemesebb ismerőseid között keresni valakit hosszútávú laza kapcsolatra.

2022. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem erőszak történik. Csak legyen meg a maximális kémia, érezzem a bizsergést, vágyjak arra, hogy igen vele szívesen elmennék. És ha elmegyek vele, akkor tényleg történjen is meg a dolog. Legyen határozott a féri nemcsak egy olyan legyen, hogy na mégis b@szon már meg valaki nemcsak az áram...
2022. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok

Ha valakit érdekel hosszútávú, laza szexkapcsolat egy normális, udvarias pasival, jelezze:))


37F

2022. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Korod? Nemed?
2022. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
határozd el, hogy ha törik, ha szakad megdugod és voila. Mivel pasi vagy, ezért betartod az ígéreteket és elég tökös vagy, hogy ne hátrálj ki. Vagy nem?
2022. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is ugyanúgy vagyok, ahogy te. Hiányzik, de alkalmi nem kell. Miért akarod legyőzni? Ez van, nem mindenki dughat orrba-szája mindenféle emberre. Ha egyszer nincs gusztusom idegenekkel lefeküdni, csak azért, mert hiányzik a szex, akkor nem fogom magamra erőltetni és kész. Szerintem kár ezen lamentálni. (Ráadásul én még csak élvezni sem tudnám, hiszen hol van ott a figyelmesség?)


N

2022. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
másik alternatíva a Swingerezés, ott nincs ez a körbefutás, udvarlási dolog, esetleg átverés, oda azért járnak az emberek, mert dugni akarnak, tiszta lapok, még a nevedet sem kell megmondani, kidugod magad, elköszönsz és mész aludni
2022. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyanígy vagyok pasiban, érzelem nélkül nem megy... Ez van.
2022. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!