Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel együtt vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel együtt vagyunk már egy ideje viszont nemrég kezdtünk el szexuális életet élni,én régebben sokat vertem bdsm-re , femdomra és nagyon vonz fantáziában ez a dolog.Viszont élőben ellenkező érzést vált ki tudnátok segíteni hogy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor kicsit megalázóbb helyzetbe kerülök amikor alá kéne tényleg rendelődnöm esetleg szavakkal probál ledominálni akkor valahogy az egóm nem engedi és nem is tetszik hogy ilyeneket mond és nem tudom ezt a kettős érzést hova tenni. Határozott embernek gondolom magam de az ágyban izgat a gondolat hogy megadjam magam esetleg alázzon egy kicsit , élőben viszont úgy érzem a tekintélyem elveszteném ha ezt megtenném és nem úgy nézne rám mint eddig és ettől félek is.Eddig még csak én domináltam le őt lightosan amire azt mondta hogy ezt nagyon szereti viszont az a baj hogy nem tudok elmenni a vanilla szextől és úgy gondolom hogy a vágy megéléshiánya miatt.

2022. júl. 13. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem elég, ha simán csak szeretkeztek, mert szeretitek egymást?
2022. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Hagyjad neki magad,aztán ha elvetné a sulykot,csapj oda neki,hogy a fal adja a másikat.És mondd neki,hogy:Na csak azért hogy tudd,mi hol,merre és hány méter.Aztán folytassátok ugyanott,ahol abbahagytátok.
2022. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 azért mert nem tudok elmenni benne csak utólag kézzel.
2022. júl. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!