Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy férfi részéről miféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy férfi részéről miféle viselkedés?

Figyelt kérdés
Fél éven át húzta az agyam, flörtölt velem a legjobb fiú barátom, többször volt hogy picit pusziztunk, de több nem történt. Mivel a barátnője előtt nekem udvarolt, azt hittem, még mindig tetszem neki, és mikor átjött hozzám akkor beszéltünk is erről. Mondta hogy nagyon bejövök még neki mindig, de a barátnője annyira rendes, kényelmes is az életük, nem akarja őt megbántani azzal hogy lecseréli egy másik lányra. Ekkor megkérdeztem tőle hogy akkor hogy gondolja hogy velem közben smárolgat meg fogdos, miközben a másik lánnyal akar lenni.Ekkor azt mondta hogy a tetteiben nincs logika, a szív húz egy kicsit ide, húz egy kicsit oda, de el kell határoznia magát mert kettős életet nem akar. Ekkor ajtót mutattam neki, hogy vagy én, vagy a barátnő, de a 2 együtt nem lehet, ő mondta hogy a barátnőjével akar járni,mire elhajtottam hogy akkor húzzon ki az életemből, falnak nyomott és lesmárolt. Ez addig fajult hogy szex lett belőle. Még az éjszaka kózepén a legutolsó dohányboltig is elment hogy le tudjon velem feküdni. Utána véget ért az egyetem és sokáig nem beszéltünk. Egyszer csak rám írt, mintha mi sem történt volna, dumálgattunk, majd elkezdte kérdezni hogy amúgy milyen volt meg hogy ő nagyon élvezte. Mondta hogy nagyon jó volt fogni a kezem és kérdezte hogy hiányzik-e nekem a csókja. Ez nekem azért fura mert a barátnőjével közben nyatalgatnak meg élik életüket. Mikor már próbálnám lerázni, 1 héten belül mindig rám ír. Mit akar tőlem ez a fiú?

2022. júl. 16. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Te leszel a kurvája.
2022. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
ingyen punxit. es meg is kapta.
2022. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De minek ha ott a nője? Annak is van p***ija
2022. júl. 16. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
de nem ugyanaz a p*na.
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Már megint ez a kérdés? Ennyire nem lehet unalmas a nyarad...
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1: nem lesz. Már most is az.
2022. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DanielC ***** válasza:
0%
Vannak nök es ferfiak akik tudnak több mint csak egy nöt/ferfit szeretni.
2022. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A változatosság gyönyörködtet. A tilosban járás felpezsdít, a tiltott gyümölcs pedig mindig édesebb.
2022. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus. Mond minden szépet, de akkor is mindent a barátnő kap meg.
2022. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami van benned ami a barátnőjében nincs meg, plusz a régi ismeretség régóta húzódó szexuális feszültséget is okoz ami extrát ad a szexhez. Lehet hogy ha veled lenne akkor téged csalna meg.
2022. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!