Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexeltetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexeltetek olyan pasival aki nem volt az esetetek, milyen volt, nedvesedtetek? Ha jól sült el vonzódtatok hozzá?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért szexelnék olyannal aki nem az esetem??
2022. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért ne? Lehet idővel az eseted lesz.
2022. júl. 20. 08:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám...
2022. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sok kültéri (parkok) alkalmi szexben volt részem, már attól, hogy megbámulták a bugyimat nedvesedtem
2022. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Szexeltem olyannal, többel is. A legtöbb rossz volt, nem a külseje miatt, hanem mert tipikus ki-be fickók voltak.

Eggyel viszont nagyon jó volt, mert állati figyelmes volt az ágyban.

2022. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

párommal egyszer próbáltunk olyannal swingerben hármasban, aki nem volt az esete. Mármint nem tudta eldönteni, és eljutottunk az ágyig és ott jött rá, mikor már megízlelték egymást, hogy a kémia nagyon nem működik (csók, orál, stb), és talán az volt a leggázabb hármasunk, mert párom megpróbálta gyorsan letudni, lehető legkevesebbet akart a pasival lenni, inkább velem, és csak annyit engedett, hogy ő dolgozzon odalent, de ő nem akart rajta semmit sem tovább csinálni, mert elment tőle minden vágy.

Amúgy egy teljesen szimpatikus, jófej, udvarlós srác, akivel jó volt dumálgatni, még táncparketten is táncoltak együtt, mert jó táncos volt, viszont a kémia nagy úr az ágyban.

2022. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A 99% NEM, minek dugna olyannal akit nem kíván? Te sem eszel meg egy kaját ha nem kívánod. Ama 1% meg speciális eset. Nem, nem az "éhség" az oka, hanem swingerekben, gangbangekben esik meg hogy élő vibrátorként vesznek be X. játékosként olyat aki akkor és ott a célnak megfelel, de amúgy soha nem kezdenének vele semmit.
2022. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99 százaléka szexel olyannal akit nem akar, nekem ne mondd hogy egy kedves Ferencet, meg egy andy vajnát, vagy a rengeteg ronda embert akinek gyereke van meg lehet kívánni
2022. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8: ott van gerjedelem, a pénzére, de most csak arról beszélünk, hogy egy átlagos lány lefeküdne egy nem-tetsző fiúval, csak azért mert szexelni szeretne
2022. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, de akkor is le kell velük feküdni. Szóval képesek rá.
2022. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!