Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 nap alatt 40 like Badoon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 nap alatt 40 like Badoon, ez elég jó, nem?(kép lent)

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam badoora és 40 likeot kaptam. Nem nagyon vagyok otthon az online társkeresésben, de ez férfiként azért elég sok, nem?

21F


[link]



2022. júl. 20. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

És? Ügyes vagy, Pisti, szép vagy Pisti!


Nem ez számít, hanem hogy hányból lesz is valami... inkább gyere vissza, ha már azt is tudod, de megsúgom, szerintem nulla.

2022. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont a lényeget takartad ki? :D
2022. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Nagyon kedves...


#2

Mert nem az a lényeg hogy szerintetek hogy nézek ki, hanem hogy a likeok alapján jól nézek e ki

2022. júl. 20. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kik likeolták.Lehet melegek,vagy 60éves mamik.
2022. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

A legidősebb lány aki likeolt 24 éves, melegeknek pedig alapból ki se dob, mivel beállítottam, hogy heteroszexuális vagyok

2022. júl. 20. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó,bár kamuprofil is létezik.
2022. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az új regeket a lista elejére rakja, ettől még szép szám. Hát akkor itt az ideje hogy ki is hozz belőle valamit. Egyébként bocs, de nincs reális önképed hogy amúgy is tudd hol helyezkedsz el a "mezőnyben"???
2022. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Igazából van bennem önbizalomhiány. Régebben egyáltalán nem láttam helyesnek magam, konkrétan tükörbe se néztem szivesen. Az utóbbi 2 évben kezdtem el ismerkedni lányokkal és volt pár elég jó, önbizalomnövelő tapasztalat. Ennek ellenére még mindig sokszor elbizonytalanodok hogy azok csak szerencsés szituációk voltak és nem is nézek ki jól. Sokat stresszelek, túlgondolok mindent

2022. júl. 22. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért a kinézetedre kíváncsi lennék mert ha ilyen sokan szavaznak rád az jelentheti a prémiumot vagy egyéb opciót ami miatt sajnos fizetni kell de akkor a lista élére dob ez is megkönnyítheti/gyorsíthatja a 40 vagy akár annál több like esélyét. 40 emberből mennyi írt vissza? Ha 10 és ez mindenféle rosszindulat nélkül írom szerencsés vagy jah és ha 5-el a randiig eljutsz még inkább szerencsés vagy. Bár ha egy pasi sok likeot kap akkor az a profilképének is köszönhető, lehet te ügyesen tudsz jó képet csinálni vagy profifotós csinálta pl: Nicholas Victor
2022. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!