Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel veszítetted el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel veszítetted el a szüzességedet? Hány éves voltál? Milyen volt az első?

Figyelt kérdés

Gumival vagy gumi nélkül?

Elsőre hogy sikerült, mennyi ideig bírtad, olyan volt amire számítottál?

Miket csináltatok az első szex alkalmából?

Mi a nemed?


Első szex előtt a múltban volt olyan hogy valaki ki elégített téged kézi munkával, nyalással vagy orálisan?

Ha igen milyen volt az első és meddig tartott?

Orális kényeztetést gumival vagy gumi nélkül tetted? melyik a jobb a te számodra és melyik a partnered számára?

Gumival ugyan olyan a szex és az orális kényeztetés mint gumi nélkül?



2022. júl. 25. 01:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, a nő 46. Hatalmas élmény volt. Utána még 1 évig szexelni össze jártam vele. Ő tanított szexelni. 48F
2022. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

17,5 éves voltam, az akkori barátom 38 (3 évig voltunk együtt), 4 hónap együtt járás után történt meg. Gumival, és nem volt különösebben nagy élmény, jobbra számítottam. Egész sokáig tartott amúgy, de nem az órát néztem.

Akkoriban én még konkrétan nem mertem a számmal semmit ténykedni a farkán, nem is tudom, miért, de nem erőltette, szépen türelmesen kivárta amíg rászánom magam és nagyon jó érzékkel vezetett rá a mikéntjére, a csínjára-bínjára. Ő sokat és ügyesen tudott nyalakodni, ezt már előtte is tapasztaltam.

Orálisan csakis gumi nélkül, fúj, el nem tudnám képzelni hogy egy gumival borított farkat vegyek a számba. Bár igazából a gumit úgy általában gyűlölöm...

Mielőtt őt megismertem volna, igazából semmilyen komoly szexuális élményem nem volt, némi ujjal matatáson kívül.

2022. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
14 évesen az osztálytársammal suli WC-ben hatalmasat élveztem tőle
2022. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%
#23 Azariah kedveli ezt 👍😆
2022. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal történt,19 voltam, ő 20. Másfél hónapja jártunk. Csak én voltam szűz.

Előtte ő már elégített ki kézzel. Az első szex nem tartott sokáig, mert egy kicsit fájt egy idő után, így félbehagytuk. De a másodiktól elképesztő volt.

Óvszerrel védekeztünk.

2022. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%
Én 90 a baràtnőm 84 volt (ő màr nem szűz) . Tanulsàg: sosem késő ne adjàtok fel csemetéim
2022. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%

Én 16 voltam, a lány 14.

Első volt mindkettőnknek.

Utána még bő 2 évet együtt voltunk nagy szerelemben.

2022. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
39%
Mégsem volt elég nagy :D
2022. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam. A nő 36.

Gumi nélkül volt minden.

Az elsőnek az alsógatyámba löttem, simogatás hatására. Tisztálkodás után a szopást kb. 2percig bírtam és a szájába élveztem el. A harmadik, az aktus sem lett hosszú, mert ahogy behatoltam, úgy élveztem el. A nyári szünetben 2hónapon keresztül minden nap 2, 3-5 menet. Mindenre megtanított. Még utánna 5évig összejártunk havi 2-3 alkalommal. Szuper volt!

44F

2022. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Kivel veszítetted el a szüzességedet?

Az egyik haverommal, nem voltuk akkor egyutt.


Hány éves voltál?

13


Milyen volt az első?

Rovid es fajdalommentes. Utana ismeteltunk ;)


Gumival vagy gumi nélkül?

Gumi nelkul, mindketten szuzek voltunk.


Elsőre hogy sikerült, mennyi ideig bírtad, olyan volt amire számítottál?

Nem volt rossz elmeny egyaltalan. :) kevesebb, mint 10 perc volt es olyasmi, amit gondoltam.


Miket csináltatok az első szex alkalmából?

Misszionarius, lovaglas picit. Elotte mar rendszeres petting volt, szoval szopas-nyalassal keztunk.


Mi a nemed?

No


Első szex előtt a múltban volt olyan hogy valaki ki elégített téged kézi munkával, nyalással vagy orálisan?

Igen, minden volt.


Ha igen milyen volt az első és meddig tartott?

Szerettem adni es kapni is az oralt.


Orális kényeztetést gumival vagy gumi nélkül tetted? melyik a jobb a te számodra és melyik a partnered számára?

Gumi nelkul.


Gumival ugyan olyan a szex és az orális kényeztetés mint gumi nélkül?

Nem

2022. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!