Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy kis segítséget/tan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy kis segítséget/tanácsot tudtok adni önmagammal kapcsolatban? 23/L

Figyelt kérdés

Azért titeket kérdezlek, mert ti, mint szintén lányok, tudjátok magatokról, hogyan viszonyultok a párotokhoz.


Vannak bizonyos dolgaim, amik lehetséges, hogy túl gyerekesek, de lehet, csak én gondolom ezt néha.


Például szexben gyakran az az előjáték, hogy ő megjátssza a kedvtelenséget, én pedig elkezdek "incselkedni, kötekedni" vele, csipkedem a fülét, vagy cirógatom, esetleg lágyan csikizem a hátát, a fenekét és látom rajta, hogy már egyre kevésbé tudja visszafogni magát, ettől rajtam is határtalan izgalom lesz úrrá, ilyenkor már nekem is a torkomban dobog a szívem, meg a hangom is remeg, miközben somolyogva, még szavakkal is hergelem, olyanokat mondok neki, hogy "büntesd meg a szemtelen kis barátnődet", vagy "tudom, hogy cuki vagyok". Egyik alkalommal valahogy ottmaradt egy toll az ágyunkon, fogtam magam és hülyülésből szívecskét rajzoltam a tarkójára és beleírtam a nevünket.


Imádom így bosszantani őt, és az is fenomenális élmény, mikor végre "rám támad", birkózni kezd velem, nekem pedig semmi esélyem az erőfölényével szemben, amit ugyancsak szexisnek tartok, csak vonaglok és szétröhögöm magam, ahogy a hasamba fúj, harapdálja a nyakamat.


Látványra is elalélok a testétől, imádok gyönyörködni benne, amikor boxerben van, meg meztelenül is. Ha véletlenül úgy alakul a napunk, hogy távol vagyunk egymástól, van, hogy magányomban magamhoz nyúlok, miközben magam elé képzelem őt.


A kedvenc pózom a misszionárius, de úgy, hogy teljesen "egymásba bújunk". Imádom, ahogy rám nehezedik a testének súlya, imádom, ahogy a hasa a hasamhoz ér, ugyanúgy a mellkasa a mellemhez, imádom, hogy eltűnök a "karjai közt", imádom, hogy behatoláskor gyengéden kezdi el és fokozatosan egyre gyorsabban és vadabbul mozog, van, hogy közben elsírom magamat az élvezettől, aktus közben szorosan magamhoz ölelem őt a tarkójánál, vagy a hátánál, közben rengeteget csókolózunk. Mindezt egyébként félhomályban, de azért úgy, hogy lássuk egymást, mert ez még egy külön "buja" hangulatot ad hozzá.


Szex után pedig még egy darabig úgy marad, rajtam fekszik, érzem a légzését, sok-sok szájrapuszit, homlokpuszit ad, eszkimópuszizunk, simogatja a hajamat, letörli a könnyeket az arcomról, fantasztikus ahogy elmélyülök a tekintetében, miközben újra meg újra szerelmet vall nekem, elmondja mennyire aranyos és gyönyörű vagyok, imádom, hogy "szerelmemnek", meg "kicsimnek" nevez, annyira jó hallani ezeket.


Remélem nem lett nagyon hosszú és szedett-vedett, már így visszaolvasva is picikét szégyenkezek magamon.


Szerintetek, amit most megosztottam veletek, van benne bármi szerintetek, ami túl gyerekes vagy ciki? Szerintetek hosszú távon is szeretni fog a párom ezekkel a tulajdonságaimmal? Ti mit gondoltok a párotokból és/vagy más pasikból kiindulva? Illetve mit javasolnátok arra nézve, hogy ilyen részletekbe menően, ahogy itt megpróbáltam leírni, így elmondjam neki is? Szerintetek hülyén venné ki magát tőlem egy ilyesféle szerelmi vallomás?



2022. júl. 26. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

nekem bejön


budapesti férfi

2022. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerekes, ez szerepjáték!


De lányokat kérdeztek! Á nem is értem!

2022. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát én srácként csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy nagyon szerencsés a pasid és kicsit irigykedek is rá…😅
2022. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kérdés és a leírás között nincs semmiféle összefüggés.
2022. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem a barátnőm versenylónak szokott hívni.
2022. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Aladdin21 ***** válasza:
5 pedig csak egy girhes csacsi vagy mi? :D
2022. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát az én szerszámom már nem a régi. Néha csak lógatom és várok hátha valaki rákap.
2022. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aludtam egyet a "problémára", így másnap visszaolvasva már butaságnak tartom, hogy ezen rugóztam, szóval azt hiszem lezárom a témát, mindenesetre köszönöm, aki normálisan válaszolt, #3-as, tőled pedig elnézést, nem ez volt a célom, hogy irigykedj, pont, hogy magamban bizonytalanodtam el egy picit.
2022. júl. 27. 08:55
 9/9 anonim ***** válasza:
De ne aludjál essék teljesíteni. Főleg ha ilyen jól megy.
2022. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!