Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan teszitek élvezetesebbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teszitek élvezetesebbé a szexet? (Lányoknak szól a kérdés)

Figyelt kérdés

Egyedül lovagló pózban vagyok képes elélvezni, a többinél vagy nem érzek semmit szinte, vagy inkább csak fáj :( pedig bőven elég nedves leszek, és a párom se béna.

Úgy különösebb bajom nincs az orgazmussal mert orállal bármikor elmegyek többször is, inkább csak az zavar hogy együttlét közben nem megy igazán:(


(A különféle játékok ki vannak zárva)



2022. júl. 26. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sincs hüvelyi orgazmusom még is élvezem a szexet
2022. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Hármas
2022. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem mi itt a gond. Barátnőm is csak lovaglópózban tud elmenni. De hatalmasakat szexelünk. Cserélgetjük a pózokat közben, és lovaglópózban fejezzük be. Egyébként ha nagyon-nagyon fel van izgulva el tud menni kutya pózban is, attól hogy simán keményen dugom hátulról. Ezt egyébként neked is ajánlom: 1 hétig ne élvezz el, ez már kellően kiéheztet, utána húzza a párod az agyadat (pl. orális szex, vibrátorral vagy egyéb módon) utána nagyobb az esélye hogy el fogsz élvezni, bármilyen pózban
2022. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem görbül valamelyik irányba a pénisze? De egyébként igen, ha lovagló pózban el tudsz menni, fejezzétek be abban!
2022. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem görbül, teljesen egyenes, metélt (na nem mintha ez számítana sokat), fájni inkább a vastagsága miatt szokott de főleg az elején utána egész jó, néhány póznál viszont böki a hasam (hosszra átlagos olyan 17 cm körül lehet) szörnyen fájdalmas:( olyankor persze leállunk, máshogy csináljuk stb, de olyan selejtesnek érzem magam ilyenkor. A játékokkal nekem speciel nem lenne bajom, ő viszont nem igazán szeretné, eddig egyedül a bilincsbe egyezett bele:( ezen kívül egyébként teljesen boldog a kapcsolatunk, nem szeretném ha véletlen rossz embernek tűnne senki se értse félre, ő is próbál ezen a helyzeten változtatni, nagyon figyelmes de egyenlőre nem jöttünk rá a megoldásra, azért gondoltam hátha találok itt valami jó tippet:)
2022. júl. 28. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is eleinte volt ilyen probléma, hogy a páromnak fájt amikor szeretkeztünk és abból amit leírtál nekem úgy tűnik akkor fáj ha teljesen beteszi. Próbáljátok meg úgy hogy csak félig teszi be néha pedig teljesen, talán nem fog fájni egy idő után (nálunk ez segített abban hogy teljesen be tudjon fogadni) pedig egy kicsivel kisebb is a méretem mint a párodnak
2022. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!